www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Chitarist, Tobosar, Pianist, Violonist Pt Trupa Rock Simfonic


Guest rockystar
 Share

Recommended Posts

Guest rockystar

Soprana, infiintez trupa rock simfonic in Bucuresti. Am nevoie de chitarist, pianist, tobosar, violonist cu sau fara experienta pt cover-uri Nightwish si Within Temptation, pt a canta in cluburi si petreceri private.

Edited by rockystar
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Buna.

Sunt maxim interesat.

Este exact ce imi doresc!

Este motivul pt care m-am reapucat de chitara dupa 20 ani:)(Am 42 de ani)

Sunt deci ca si incepator, "again", dar am inteles ca chitara este viata mea...(am vazut ca acceptati si incepatori :))

Sunt dar foarte serios hotarat si "infometat" sa invat/cant( exersez in fiecare seara ~ 3,5 ore de 1,5 ani.

Genul rock/metal simfonic ;).

O mica problema ar fi: ajung acasa in Bucuresti doar in week-end(disponibil de vineri seara-duminica seara)

Lucrez la 90km de bucuresti.

Vorbesc foarte serios cand spun ca daca as fi angrenat in asa ceva (daca este un proiect serios) mi-as schimba locul de munca in Bucuresti!

 

Domnul Dumnezeu sa ne binecuvanteze,

Liviu

Edited by Leeview
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Edit / Corectare:

Categoric sunt pasionat de muzica insa doresc sa aduc o corectare la cele spuse mai sus.

Cand am afirmat " chitara este viata mea..." consider ca nu m-am exprimat corect.

Corect este "chitara este una dintre marile pasiuni ale mele...".

Insa nicidecum chitara nu este viata mea asa cum gresit am spus (din graba se pare ca atunci cand am scris m-am impiedicat in "vorbe" ..).

Se intelege ca viata este mult mai mult decat o pasiune si am vrut sa corectez ceea ce am spus pentru ca m-am gandit sa nu dau prilejul unei gandiri gresite celor in crestere.

 

Domnul Dumnezeu binecuvanteaza cele bune, noi trebuie doar sa primim si sa crestem in ele.

Liviu 

Edited by Leeview
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.