www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lectii De Chitara Bucuresti


Guest paul-pantera
 Share

Recommended Posts

Guest paul-pantera

Cant la chitara de 7 ani de zile timp in care am cantat in diverse formatii underground, si alaturi de care am sustinut concerte prin tara.

 

Trupe in care am cantat: Proof, Deadeye Dick (membru fondator, pe vremea cand se numeau Spleen), Days Before Disappearance si InsideOut.

 

Sunt in stare sa aduca orice persoana de la nivelul 0 la nivelul in care respectivul sa isi compuna propriile piese sau sa studieze piesele care ii plac cu adevarat.

 

Ca metoda de predare pun accent pe intelegerea conceptelor si nu pe invatat mecanic.

 

De asemenea as vrea sa mentionez ca am si un site unde postez articole si de unde se poate descarca o carte gratis de 57 de pagini care contine 6

( puteti vedea descrierea aici: http://www.guitarlearningtips.org/the-guitar-blueprint-to-succes/ "

 

Numele site-ului: www.guitarlearningtips.org

 

 

Ca locatie prefer ca lectiile sa se tina la casa elevului.

 

Pretul unei sedinte este de 50 de RON pentru 1 ora si jumatate (insa nu stau cu ochii pe ceas, daca se cere pot ramane 30 de minute in plus).

 

Contact: Paul - numar de telefon: 0724 260 095

Link to comment
Share on other sites

Guest paul-pantera

Am uitat sa mentionez ca siteul este in engleza insa daca nu intelegeti ceva imi puteti posta aici fara nici o problema si incerc sa va raspund cum pot mai bine :)

 

Va doresc o zi minunata in continuare,

 

Paul

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.