www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

cumpar doza little humbucker


Guest cata_dp
 Share

Recommended Posts

Guest cata_dp

cum zice si titlul ma intereseaza o doza humbucker care sa fie mica, adica sa intre in locul unei single-coil ...

astept oferte :)

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

cum zice si titlul ma intereseaza o doza humbucker care sa fie mica, adica sa intre in locul unei single-coil ...

astept oferte :)

din cate am auzit astea suna oribil ....nu sunt sigur nu am incercat mi bine mai astepti o parere sau daca iti cumperi una ...poti sa spui o parere

Link to comment
Share on other sites

din cate am auzit astea suna oribil ....nu sunt sigur nu am incercat mi bine mai astepti o parere sau daca iti cumperi una ...poti sa spui o parere

pai daca nu ai probat, de unde stii ca suna oribil?

@cata_dp. dragul meu, oferta este foarte bogata si unele sunt chiar foarte reusite. acum, tu incearca sa te hotarasti atat asupra pozitiei dozei cat si a caracteristicilor de sunet pe care le doresti de la acest tip de doze. in principal exista doua firme celebre care fac asa ceva: dimarzio si seymour duncan dar mai sunt si altele foarte bune dar mai putin cunoscute de catre noi. eu ti le recomand pe astea doua, deoarece am cantat efectiv pe ele si am fost foarte multumit. exact ceea ce se spune in documentatie, aia este. trebuie doar sa stii ce vrei cu exactitate. problema este sa nu ai pretentia sa sune exact ca un single coil dar fara brum ca asta nu se poate nici in ruptul capului! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cata_dp

ma indrept catre un seymour duncan hot rails ... bridge ... ms StratMan !!!!

 

@cearny : am incercat sa-ti dau pm dar ti-e plin inboxu or smth ...

Edited by cata_dp
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.