www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

O Parere As Dori ...


otringal
 Share

Recommended Posts

io mai **** pe voii totii si am baiat care sa scrie in romana ca eu nu am nevoiue de romana shi ma kak pe ea eu fac banii ca sa am care suint cutios catii dintre voi are casa lui

daca scrie mai prost cineva ce are daca el are ceva de vanzare shi vrea sa dea la altzi si nu vad care e problewma si am mai spus ca rogh pe cineva sa scrie corect daca asta e problema da mi se rupa oricum

hai la revedere mai mai **** o data pe voii si va astept sa ma cunoashtetzi si sa o dam parten parte daca sunteti tarii

Si ce are daca tu ai bani si ai casa ta ??? Prefer sa stau in chirie si sa fiu respectat si sa-i respect pe cei din jurul meu . Mai bine ai sta in casa ta si ai tacea din gura

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Frets_on_fire

io mai **** pe voii totii si am baiat care sa scrie in romana ca eu nu am nevoiue de romana shi ma kak pe ea eu fac banii ca sa am care suint cutios catii dintre voi are casa lui

daca scrie mai prost cineva ce are daca el are ceva de vanzare shi vrea sa dea la altzi si nu vad care e problewma si am mai spus ca rogh pe cineva sa scrie corect daca asta e problema da mi se rupa oricum

hai la revedere mai mai **** o data pe voii si va astept sa ma cunoashtetzi si sa o dam parten parte daca sunteti tarii

 

inainte faceai bani cantand cu TAC-TU si acum intrebi cati dintre noi avem casa noastra?

esti patetic!death.gif

 

PS1 : Nu mai cheama lumea sa o dati parte-n parte pt ca poate te intreaba de sanatate un chelios tatuat de 2 metri si vrea sa-ti raspunda la propunere

PS2 : tin sa-ti reamintesc asta --> "mictionez pe banii tai si nu sunt singurul (vezi Ironside , Razvan , Edy ...) , n-ai cultura , nu stii sa scrii , deci esti un rahat pentru mine cu tot cu banii tai facuti la nunti " asa ca nu mai face tu figuri pentru ca nu cred ca e cineva pe forumul asta care sa moara de foame

Link to comment
Share on other sites

io mai **** pe voii totii si am baiat care sa scrie in romana ca eu nu am nevoiue de romana shi ma kak pe ea eu fac banii ca sa am care suint cutios catii dintre voi are casa lui

daca scrie mai prost cineva ce are daca el are ceva de vanzare shi vrea sa dea la altzi si nu vad care e problewma si am mai spus ca rogh pe cineva sa scrie corect daca asta e problema da mi se rupa oricum

hai la revedere mai mai **** o data pe voii si va astept sa ma cunoashtetzi si sa o dam parten parte daca sunteti tarii

 

Subtitrare n-ai?:(

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Frets_on_fire

Subtitrare n-ai?:(

 

n-u are subtitrare pt k yel no invatza-t dakat taganeasca sh ye prea 'ilitigent' k sa fi invatza-t romanezadeath.gifdeath.gifdeath.gif

 

PS : Tyeraptye H-au

Edited by Frets_on_fire
Link to comment
Share on other sites

io mai **** pe voii totii si am baiat care sa scrie in romana ca eu nu am nevoiue de romana shi ma kak pe ea eu fac banii ca sa am care suint cutios catii dintre voi are casa lui

daca scrie mai prost cineva ce are daca el are ceva de vanzare shi vrea sa dea la altzi si nu vad care e problewma si am mai spus ca rogh pe cineva sa scrie corect daca asta e problema da mi se rupa oricum

hai la revedere mai mai **** o data pe voii si va astept sa ma cunoashtetzi si sa o dam parten parte daca sunteti tarii

 

asta vrea parte-n parte...pardon : parten parte....bai frate noi nu traim dupa legea junglei , mai bine ramai la tine in satra si faceti "parten parte" intre voi... poate poate s-ar mai imputina numarul incultilor ca tine....

 

 

Si mai oameni buni, daca asta e prost, incult si analfabet de ce dracu il mai imitati ? Credeti ca e "cool" sa nu stii sa scrii romaneste.... poate ajungeti ca si el :)))

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

asta vrea parte-n parte...pardon : parten parte....bai frate noi nu traim dupa legea junglei , mai bine ramai la tine in satra si faceti "parten parte" intre voi... poate poate s-ar mai imputina numarul incultilor ca tine....

 

 

Si mai oameni buni, daca asta e prost, incult si analfabet de ce dracu il mai imitati ? Credeti ca e "cool" sa nu stii sa scrii romaneste.... poate ajungeti ca si el :)))

 

 

 

 

 

 

+10 !

 

 

Prieteni, nu va mai lasati antrenati in astfel de discutii ! Nu vedeti ca respectivul arunca cate o "pastila" si asteapta sa apara replici ? probabil se distreaza de minune .

Ignorati-l , si nu va mai avea parte de distractie ...parerea mea...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bai, eu ii raspund imitindu-i scrisul dintr-un singur motiv: ma distreaza sa fac chestia asta.

 

M-am saturat de inteligenti, sint deja prea multi, mai ales pe forumuri. Ba, sinteti toti niste destepti, da' mai descretit-iva, dracu, fruntile alea, din cind in cind, ca ati facut riduri!

 

@Legumas

D-aia, ba, ca putem! Si vezi ca posturile tale arata cam ca ale lui chitarix. Pe bune.

 

@stratosaurus

...sau lasa.

 

PS. Terapte hau.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bai, eu ii raspund imitindu-i scrisul dintr-un singur motiv: ma distreaza sa fac chestia asta.

 

M-am saturat de inteligenti, sint deja prea multi, mai ales pe forumuri. Ba, sinteti toti niste destepti, da' mai descretit-iva, dracu, fruntile alea, din cind in cind, ca ati facut riduri!

 

@Legumas

D-aia, ba, ca putem! Si vezi ca posturile tale arata cam ca ale lui chitarix. Pe bune.

 

@stratosaurus

...sau lasa.

 

PS. Terapte hau.

 

Daca posturile mele arata ca ale lui chitarix , ale tale sunt mult mai rau . Poate gresala care am facut-o a fost ca am zis "[...] poate ajungeti ca si el " , dar tu deja esti ca si el ( daca nu mult mai rau) . Tot "pe bune " vorbesc si eu.

Link to comment
Share on other sites

Daca posturile mele arata ca ale lui chitarix , ale tale sunt mult mai rau . Poate gresala care am facut-o a fost ca am zis "[...] poate ajungeti ca si el " , dar tu deja esti ca si el ( daca nu mult mai rau) . Tot "pe bune " vorbesc si eu.

 

Poate ai dreptate, dracu stie. Totusi, ma consolez cu faptul ca am posturile mai ordonate si, sper eu, mai usor de citit. De jos, de aici, de la nivelul meu, iti sugerez un manual de clasa a 5-a, ca legumo, crede-ma pe cuvint, ai mare nevoie de el. Hint: vezi complementul direct. :yay:

Link to comment
Share on other sites

Bine omule....daca spui tu.... imi cer scuze ca te-am intrerupt in a imita maimuta (si o faceai atat de bine incat te-am confundat <<Shame on me!!!!>> ). Si posturile sunt ordonate ....si cam atat, tot timpul pe langa subiect.

 

P.S : In interiorul cuvantului se foloseste i din "a" , doar la inceputul cuvantului sau la sfarsitul acestuia se scrie "i". Daca nu ma insel asta scrie in abecedar, dar nu te lasa invins , mai ai putin si ajungi si tu sa folosesti un manual de clasa a 5-a

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit ! Eu renunt, discutia era despre altceva insa Ironside are un singur punct forte (gramatica) , si acesta este adus in discutie aproape in fiecare post al lui.

 

In fine , imi cer scuzein primul rand fata de Ironside si fata de toti cei care au citit topicul acesta pentru toate posturile fara rost !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bine omule....daca spui tu.... imi cer scuze ca te-am intrerupt in a imita maimuta (si o faceai atat de bine incat te-am confundat <<Shame on me!!!!>> ). Si posturile sunt ordonate ....si cam atat, tot timpul pe langa subiect.

 

P.S : In interiorul cuvantului se foloseste i din "a" , doar la inceputul cuvantului sau la sfarsitul acestuia se scrie "i". Daca nu ma insel asta scrie in abecedar, dar nu te lasa invins , mai ai putin si ajungi si tu sa folosesti un manual de clasa a 5-a

 

 

Ia gata, cravata la gat, seriozitate maxima. Sa fim mai doom, ce naiba. Lasati glumele acasa, lamele la control si sa trecem la treaba... Sa raspundem la obiect, sumbru si fara ironii la intrebari de genul "mi s-a rupt coarda, sa o schimb?" sau "care chitara e cea mai buna?", ca doar asta e rostul unei comunitati, sa purtam, repetitiv, aceleasi discutii, la nesfarsit.

 

Si parintii mei scriu cu "i" peste tot, asta nu-i face idioti, doar incapabili de a se adapta la anumite lucruri la o anumita varsta...

 

PS: Era sa uit!

 

Terapte hau!

Edited by Gojira
Link to comment
Share on other sites

Incepe sezonul 2 din Grammar smartasses :lol:

 

Sa-mi fie rusine ca (incerc sa) scriu corect?

 

Stai linistit ! Eu renunt, discutia era despre altceva insa Ironside are un singur punct forte (gramatica) , si acesta este adus in discutie aproape in fiecare post al lui.

 

In fine , imi cer scuzein primul rand fata de Ironside si fata de toti cei care au citit topicul acesta pentru toate posturile fara rost !

 

Ce om! Zice ca renunta si dup-aia ma besteleste iar, in aceeasi propozitie. Dupa care isi cere scuze. Hmm.

1. Sint foarte linistit.

2. Daca renunti, renunta, nu te cobori la nivelul meu.

3. Spre deosebire de altii, vorbesc despre ce stiu, nu despre ce NU stiu.

4. Esti psiholog?

5. Pace.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.