www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Schimb] Rocktron Utopia G100


Guest standard
 Share

Recommended Posts

Guest standard

Schimb rocktron utopia g100 de pedale....sau, daca doriti, il puteti achizitiona contra valorii de 500 Ron ( negociabil), are si geanta, originala....stare foarte buna.

Sunt din timisoara si ma puteti contacta la numarul 0766965235. Motiv pentru care-l vand; nu se potriveste cu stilul de muzica pe care-l abordez.

O sa pun si niste poze.

 

Multumesc

Edited by standard
Link to comment
Share on other sites

Schimb rocktron utopia g100 de pedale....sau, daca doriti, il puteti achizitiona contra valorii de 500 Ron ( negociabil), are si geanta, originala....stare foarte buna.

Sunt din timisoara si ma puteti contacta la numarul 0766965235. Motiv pentru care-l vand; nu se potriveste cu stilul de muzica pe care-l abordez.

O sa pun si niste poze.

 

Multumesc

ce pedale vrei pe el?

pot sa-ti dau pedala mxr, procu sau ampu, mai am o pereche de casti monitor ce nu le am la vanzare, daca te hotarasti da pm

 

 

http://forums.rgc.ro/topic/61165-vand-mxr-fullboremetal-procesor-zoom-g1-amp-yamaha-va-5/page__p__586298#entry586298

Link to comment
Share on other sites

Guest standard

....Nu prea am ce face cu ele...pt stilul de muzica pe care-l cant mi-ar trebui un overdrive..(ceva mai dulce..........)....

 

up!

Link to comment
Share on other sites

Guest standard

pai dai si tu gainu la minim si ai od. glumeam, e ok, vorba aia: am intrebat n-am dat cu paru.spor la vanzare.

 

il dau pe un delay de la boss

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.