www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Marius Pop La Guitar Idol Iii


soiuz
 Share

Recommended Posts

Daca nu ati aflat inca de pe Facebook sau din alte surse, a inceput votarea pentru finala Guitar Idol III.

Marius Pop este unul dintre cei 20 de chitaristi si singurul din Romania (al doilea an consecutiv) din peste 1000 de participanti care au fost selectati de juriu pentru a intra in finala online a Guitar Idol. Ceilalti finalisti au fost selectati in functie de un numar de alte criterii cum ar fi vizionari pe YouTube sau numar de voturi din partea publicului.

Pentru finala Guitar Idol Marius a pregatit un clip la piesa Marbri filmat in studio alaturi de colegii din The M Theory.

Daca va ajunge intre primii 10 Marius va participa la finala LIVE a concursului ce va avea loc in aceasta toamna pe legendarul stadion Wembley din Londra.

 

Instructiuni pentru vot:

1. Click pe http://www.guitaridol.tv/v​ideo/marius-pop/209

2. Register to vote (dureaza 15 secunde)

3. Vote (locurile 1, 2 si 3) si Like

Puteti sa va creati cate un cont pentru fiecare e-mail pe care il aveti ;)

4. Thank you very much!!! :)

Link to comment
Share on other sites

l-am votat.

imi place piesa.

dar nu cred ca are sanse prea mari in lumea shrederilor.

 

Mi-a placut mai mult piesa de anul trecut. Simpatica, dar parca prea e de Eurovision. :unsure:

Juriul a spus despre piesa de anul trecut (

, daca despre ea vorbesti) ca e prea "out there" si a recomandat ca " Next year go for something a little more universally listener friendly and melodic and with his stunning abilities Marius must surely be the prime one to watch for next year" :)) Marbri e o piesa accesibila unui public mai larg ceea ce nu e rau, zic eu :) Edited by soiuz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.