www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mxr Fullboremetal, Procesor Zoom G1, Amp Yamaha Va-5


Recommended Posts

pedala distors mxr fullbore metal: http://en.audiofanzi...y,m.226680.html --- 300 ron (cutie, adaptor )

 

procesor mai mic zoom g1.: http://www.samsontec...cfm?prodID=1896 -----150ron (cutie , adaptor original zoom)

 

amp 5 w : http://en.audiofanzi...y,m.226680.html -----150ron (asta nu are nici cutie nici adaptor, il folosesc pe baterii mai mult)

 

 

pedala si procesorul au cutii originale, le-am folosit doar in casa, ampliful il am de la un prieten, se alimenteaza la 9v merge si pe baterii, si suna destul de ok, are destule joase pt un amp asa mic. e si super usor.

 

pretul pentru cine le cumpara pe toate odata (impreuna iese o combinatie f ok )e de 450 ron

 

 

poze reale si eventual inregistrari cu toate sau separat doar daca e cineva interesat. accept si schimburi, dar numai daca le dau pe toate 3 pe un singur procesor (da sa aibe si pedala din aia intr-o parte asa...:lol:) aeventual cu diferenta de bani dinpartea mea, deci sa fie ceva mai...p***os

 

daca vrea sa ia cineva doar distorsu, pretul de 300 ron nu este negociabil, la celelalte doua separat sau impreuna, sau mxr + proc sau amp pretul va fi negociabil

Edited by ivan ivanovici
Link to comment
Share on other sites

iote si un scurt metraj cu mxr bagat in amp, si din iesirea de casti am bagat in mic la comp, setarile la amp sunt eq toate la ora 12, la pedala in felul urmator : volumul la ora 9, bas--ora11, mid --ora12 high--ora12, gain -0ra12, freq ora 1

 

 

noise gate -dezactivat, scoop-dezactivat, ampue pe canalu clean

mxr+yamaha.mp3

Edited by ivan ivanovici
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

se accepta si schimburi cu pedale od sau delay, sau alte cele, sariti cu oferte

 

 

le dau pe toate 3 pe un delay mai bun, sau un overdrive pe lampa d-eala vox, sau un delay mai eftin plus un overdrive

 

un delay analog MXR Carbon Copy ar fi o chestie

 

 

reducere la fiecare ::: mxr --230 ron

zoom g1----------80 ron

yamaha-----------60 ron

Edited by ivan ivanovici
Link to comment
Share on other sites

Guest jazzyjazzy

se accepta si schimburi cu pedale od sau delay, sau alte cele, sariti cu oferte

 

 

le dau pe toate 3 pe un delay mai bun, sau un overdrive pe lampa d-eala vox, sau un delay mai eftin plus un overdrive

 

un delay analog MXR Carbon Copy ar fi o chestie

 

 

reducere la fiecare ::: mxr --230 ron

zoom g1----------80 ron

yamaha-----------60 ron

 

SALUT!, vreau sa cumpar eu zoom=ul suna=ma pe 0724444569.stima si astpet un msj sau ceva sa disc .o zi buna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da,intr-adevar, sunt rezervate pt un schimb, scuze ca am raspuns cu intarziere, nu am mai intrat pe net un ultimele zile.

 

cu schimbul e un pic mai imputita treaba, dar e problema mea cat astept sa fac un schimb si nu cred ca sunt obligat sa dau explicatii.

 

deci: momentan sunt rezervate, si in caz ca ma hotarasc sa le vand daca nu mai fac schimbul, o sa ii anunt pe toti cei interesati in ordinea in care au venit cu propuneri de cumparare. daca intre timp cel pe care il anunt primul si-a gasit de si-a cumparat din alta parte ceea ce voia sa cumpere de la mine, o sa il anunt pe urmatorul.

Edited by ivan ivanovici
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.