www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Dubstep Live, Etc.]Caut Instrumentisti, Bucuresti


Shadow
 Share

Recommended Posts

caut sa infiintez un live act de dubstep si nu numai, cu instrumentisti de tot felul. tot ceea ce conteaza e sa ai mintea deschisa, experienta la instrument si pasiune. daca ai si experienta cu muzica digitala, e si mai bine. in momentul asta nu conteaza la ce instrument canti, daca esti interesat de asa ceva, contacteaza-ma. ideea e ca este o lipsa totala de continut propriu in muzica electronica de la noi din tara la ora actuala. asta ca sa nici nu mai zic de live acturi. infloresc peste tot dj-ii ca ciupercile dupa ploaie. si nici macar nu sunt buni. ei bine, eu vreau sa schimb asta. fie ca esti dj/tobar/chitarist/clapar/basist/trompetist/violonist/le ai cu controlleru/orice, etc baga un reply sa vorbim ca sa vedem ce putem face. loc pentru repetitii si ceva echipament am eu deja. la fel si idei de compozitii/piese/orice +timp. let's knock'em dead!

 

pentru cateva piese, aici e soundcloudu meu:

Alex Arsu

 

 

contact

ym: shadowxxxhome@yahoo.com

fb: Alex Arsu

Link to comment
Share on other sites

Guest kinda_funkee

Chitarista merge? ;) tocmai ce postasem si eu de doua zile la sectiunea "caut trupa". imi place initiativa si ai un mare + pt poza de avatar :)) I ' m obsessed with Seinfeld!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.