www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

vand dif.


john
 Share

Recommended Posts

salut, am de vanzare doua difuzoare noi de 15 inch , marca e necunoscuta , 150w 8 ohm, 45hz-3khz

pret 3 mil +bonus un tweeter de 50 w 8 ohm si placi pt o incinta (incinta e calc exact pt dif astea si placile sunt din pall melaminat negru de 18mm)

eu le-am cumparat cu ideea sa mi fac boxe dar au aparut niste probleme cu banii si am renuntat, dif sunt in stare foarte buna , asta se poate verifica oricand. bafta!!!

 

salut, am de vanzare doua difuzoare noi de 15 inch , marca e necunoscuta , 150w 8 ohm, 45hz-3khz

pret 3 mil +bonus un tweeter de 50 w 8 ohm si placi pt o incinta (incinta e calc exact pt dif astea si placile sunt din pall melaminat negru de 18mm)

eu le-am cumparat cu ideea sa mi fac boxe dar au aparut niste probleme cu banii si am renuntat, dif sunt in stare foarte buna , asta se poate verifica oricand. bafta!!!

post-1133-1150985268_thumb.jpg

post-1133-1150985541_thumb.jpg

post-1133-1150985571_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pai si ce naiba au special de-s la pretzul asta?pune te rog o poza din laterala difului,sa se vada magnetul si burduful.plz

la ce te referi cand zici ' special', sunt 2 dif noi ,in stare bune si la pret acceptabil

uita te si tu la niste dif ca alea ,noi, cat costa in magazin + ca mai dau si tweeterul si incinta pe langa dif

 

nu reusesc sa atasez poza. daca te intereseaza stabilim o intalnire

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.