www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocal/chitarist Caut Trupa


Guest burny
 Share

Recommended Posts

Guest burny

Salut...Ma numesc Iliescu Ciprian am 18 ani si sunt din Breaza, Jud. Prahova. Caut o trupa serioasa de preferat din localitatile Breaza, Comarnic, Cornu, Campina si imprejurimi.Sunt chitarist ritm/solo si vocalist, am calitati si de basist, insa nu dispun de instrumentul necesar la momentul de fata thumbsdown.gif... Genurile abordate de mine sunt heavy metal, thrash, hardrock, blues, jazz,raggae, punk, punk rock, pop rock, nu-metal etc... La momentul de fata am cantat in trupa hybris-Campina( genul principal heavy metal) si in trupa Wings-Breaza(genul principal pop rock). Experienta in domeniul muzicii:

-- 5 ani chitara

--1 an chitara clasica

--2 ani chitara acustica

--2 ani chitara electrica inclusiv chitara bass

- 2 ani canto voce-- cu accent pe vocea de tenor

Vreau o colaborare serioasa cu o trupa serioasa bazata pe respect si incredere. Mentionez si faptul ca nu vreau o trupa doar de dragul de a fi intr-una...Vreau sa realizam ceva, sa muncim, sa colaboram si cine stie poate un album ceva la scara mai marethumbsup.gifthumbsup.gif De asemena sunt deschis catre toate genurile enumerate mai sus si altele desigurtongue.gif burning.lord id-ul meu si 0727522357 numarul de telefon Astept raspuns:)

Link to comment
Share on other sites

Guest burny

Pacat ca nu stai in apropiere de Deva pentru ca am o trupa si avem nevoie de vocalistrulez.giforicum succesthumbsup.gif

 

 

 

Distanta e mereu cel mai mare impediment crede-ma thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.