www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobar Si Chitarist Cauta Membri(Timisoara)


Guest dariuss
 Share

Recommended Posts

Guest dariuss

sALU. Suntem o trupa in formare din timisoara si cautam membri...Noi dorim sa cantam hevy metall sau sau trash sau cv asemanator...am mai avea nevoie de un chitarist, solist si un basist...pt cei interesati lasati cv sa va contactez....Noi dorm ca din asta sa ne facem cunsoscuti si sa facem treaba....multumim...asteptam doritori(Timisoara)

 

 

Link to comment
Share on other sites

sALU. Suntem o trupa in formare din timisoara si cautam membri...Noi dorim sa cantam hevy metall sau sau trash sau cv asemanator...am mai avea nevoie de un chitarist, solist si un basist...pt cei interesati lasati cv sa va contactez....Noi dorm ca din asta sa ne facem cunsoscuti si sa facem treaba....multumim...asteptam doritori(Timisoara)

 

 

 

salut tipule....da as fi interesat de trupa. Imi place si mie "heavy metal" si "thrash metal" daca vrei sa incercam ceva da add la pantera_fan08@yahoo.com

P.S : Cant la chitara...cred ca pot sa bag si solo vedem noi :D

Edited by Dime66
Link to comment
Share on other sites

Guest Cata P

Cam ce anume din vastul heavy metal vrei sa canti ? pune vre`un exemplu,doua de trupe ce le asculti sa vedem macar orientativ

ms :)

Edited by Cata P
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest David Craioveanu

Salut! sunt basist! nr de tel: 0732656118 sau ID: smile_like_gigi@yahoo.com, sunt mega interesat si serios.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.