www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mutilated Regurgitator


Recommended Posts

O panarama de muzica .... facuta pe la 4 noaptea... la mine in apartament... initial vroiam sa facem cu tobe adevarate dar am zis ca strica tot farmecul... oricum am zis ca daca mai inregistram .... facem cu tobe adevarate ( ca bateristul aici ala de bate in castron sau ce masa ca nu mai tzin minte de beat ce eram are tobe tama ). Nu cred ca o sa va placa.... dar asha de schema va arat ce se poate intampla daca betzi prea mult...

Chitara e facuta de mine mai putzin intro-ul de pe Rape the virgin cunt (unde a cantat bateristu pardon castronaru) si mai grohaiam si io p`acolo ziceam rape dupa fiecare vers, si la Following the victim eu eram femeia ...

Mutilated_Regurgitator__02__Termi_Is_Butchered.mp3

Copy_of_Mutilated_Regurgitator__03__Rape_The_Virgin_Cunt.mp3

Mutilated_Regurgitator__04__Following_The_Victim.mp3

Edited by ThrashDeath
Link to comment
Share on other sites

Guest Mehigh

O panarama de muzica .... facuta pe la 4 noaptea... la mine in apartament... initial vroiam sa facem cu tobe adevarate dar am zis ca strica tot farmecul... oricum am zis ca daca mai inregistram .... facem cu tobe adevarate ( ca bateristul aici ala de bate in castron sau ce masa ca nu mai tzin minte de beat ce eram are tobe tama ). Nu cred ca o sa va placa.... dar asha de schema va arat ce se poate intampla daca betzi prea mult...

Chitara e facuta de mine mai putzin intro-ul de pe Rape the virgin cunt (unde a cantat bateristu pardon castronaru) si mai grohaiam si io p`acolo ziceam rape dupa fiecare vers, si la Following the victim eu eram femeia ...

 

Rape the virgin cunt incepe fain, but then, OMG!!! Jesus christ :)

 

atat

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

YEEEEEAAAAAAAAAAAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!! GGGGRRRROOOOOAAAARRRGGGGHHHHHHHHHHH!!!!!!

:):):):(B););):o;);););):o

 

 

 

BRUTAL DEATH METALU SA TRAISCA! (Prietenii stiu de ce. Mai bine zis .. RGC Timisoara stie de ce :o )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bai, ce pot sa zic, am facut o burta de ras, nu ma intelege gresit. Nu ascult metale grele, metale ale mortii.. de fapt nici un fel de metale. Din ce am citit in postul tau initial sunt la caterinca melodiile? Oricum am ras pana nu am mai putut si am dat alt+f4 la firefox la following the victim. Sunt de acord cu Mehigh "Rape the virgin cunt incepe fain, but then, OMG!!! Jesus Christ". Anyway, spor la treaba. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 2 years later...
O panarama de muzica .... facuta pe la 4 noaptea... la mine in apartament... initial vroiam sa facem cu tobe adevarate dar am zis ca strica tot farmecul... oricum am zis ca daca mai inregistram .... facem cu tobe adevarate ( ca bateristul aici ala de bate in castron sau ce masa ca nu mai tzin minte de beat ce eram are tobe tama ). Nu cred ca o sa va placa.... dar asha de schema va arat ce se poate intampla daca betzi prea mult...

Chitara e facuta de mine mai putzin intro-ul de pe Rape the virgin cunt (unde a cantat bateristu pardon castronaru) si mai grohaiam si io p`acolo ziceam rape dupa fiecare vers, si la Following the victim eu eram femeia ...

 

bestial:))) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

Nu stiu ce sa spun

 

e basura dupa mine , mai ales linia de baterie ca pare un castron :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest Mariusescu

Pe mine m-au distrat. Tare! :)

Zici ca tu ai fost victima?

Pentru tobe pe viitor incearca un set de ceaune din Obor.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest One^Love
...fuck music let's make some noise :))
Sunt 100% de acord cu tine! Muzica e un rahat, si e mai greu de facut, plus ca necesita un k^kt de nivel minim de talent.

 

In alta ordine de idei, ce atata dragoste si pace, hai sa ne distram violand, sau sa ne spargem fetzele unii altora, sa ne taiem, sa ne imbatam si sa ne dam cu sticle in cap. Much more fun! Btw, ce tare e senzatia cand bagi in sperieti noaptea o femeie pe strada repezindu-te spre ea, facand ca un porc mistret. Si filmul tau preferat e tot Texas Chainsaw Massacre?

 

P.S. Si voua va place sa omorati in suturi pisici neajutorate de pe scara blocului? Avem atat de multe in comun! Poate ar trebui sa ne gasim la un jam session...

Edited by One^Love
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.