www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC-isti din IASI


rebiga mihai
 Share

Recommended Posts

un beer meeting ceva ? hai ca sunt destui,( inclusiv din vaslui care fac facultatea in iasi) poate daca ne punem capu la contributie o sa se poata organiza si seri de jam in iasi, pt improvizatii and stuff :)

eventual ne putem intalni la concertul pe care-l voi avea luni pe 11 in fata Palatului Culturii cu ocazia Festudis 2009 :)

Link to comment
Share on other sites

pe neagu il poti vedea si la fz :)

you big neagu`s fan :)

Daca nu te-ai prins inca, nu prea inghit "muzica" de la fara zahar. E mai mult comedie cu backing track.

Comedie pentru masele comune. Da mnah, asa e romanul ...

ps: sa nu o iei ca o ofensa, Doamne fereste , oricine ar canta cu orice pentru bani. Plus, nu stiu daca a aparut vre-o data Constantu' pe scena si de aia's curios

Edited by archDude
Link to comment
Share on other sites

Daca nu te-ai prins inca, nu prea inghit "muzica" de la fara zahar. E mai mult comedie cu backing track.

Comedie pentru masele comune. Da mnah, asa e romanul ...

ps: sa nu o iei ca o ofensa, Doamne fereste , oricine ar canta cu orice pentru bani. Plus, nu stiu daca a aparut vre-o data Constantu' pe scena si de aia's curios

nu ma, nu-s ofensat, ti-am dat toate informatiile pe tava

cu CM se lucreaza si in cateva saptamani va fi vazut si pe scene

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Salut! Sunt la Politehnica, la electrotehnica.

 

Felicitari, o alegere buna! O alegere foarte buna ar fi fost daca veneai la TCM! :yay: Nu, glumesc, orice ai face la Politehnica este foarte bine.

 

Dacă tot aţi revitalizat thread-ul poate găsim o ocazie pentru a face un "team building" la o bere.

 

In sfarsit! Doar ca sambata, pe 16 sunt plecat cu concert, poate duminica, daca sunteti de acord. Propun un loc aerisit (poate Underground), unde se poate avea o conversatie fara sa ne tipam si la o ora rezonabila (19:00 - 20:00?).

 

Prezentati propuneri.

Link to comment
Share on other sites

As veni si eu. Ma gandesc totusi, poate ar fi mai bine sa programam chestia pe saptamana viitoare in weekend, astfel incat sa afle mai multa lume de intalnire si sa isi faca timp.

In Underground daca vreti sa vorbim fara sa tipam pe la 8,9 deja e tarziu :lol: E nebuneala mare si muzica proasta... dar e un loc bun de sezut. Ar mai fi bar La Baza, Mojo sau chiar in Hand ar merge de o intalnire (desi muzica e foarte loud si acolo pe la 8~9).

Hai sa programam treaba asta si sa vedem si cati oameni ar veni, confirmand participarea printr-un post in acest topic.

Link to comment
Share on other sites

Este in regula si in alt uichend, doar ca si sambata viitoare sunt plecat cu concert :guitar: si ajung in Iasi duminica dupa-amiaza tarziu spre seara (ma intorc tocmai din Bihor).

Acuma, daca se stabileste o data si o ora si eu nu pot veni... asta este, pierderea mea, cu toate ca stiu niste bancuri misto si poate n-ar fi rau sa ne pliem cumva, sa pot fi si eu de fata. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.