www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Cumpar] Meditatii Chitara Bucuresti


Guest Tmad
 Share

Recommended Posts

Guest Tmad

Caut profesor de chitara care preda la domiciliul elevului, in Bucuresti. Stau in zona Bd. Chisinau ( RATB: 101, 104, 330,335, tramvaie 55, 14,46 ). Sunt semi-incepator ( am facut cam o luna si jumatate de meditatii ); am atat chitara acustica cat si electrica. Daca este cineva interesat, va rog sa lasati si pretul unei sedinte si durata acesteia. Va multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Caut profesor de chitara care preda la domiciliul elevului, in Bucuresti. Stau in zona Bd. Chisinau ( RATB: 101, 104, 330,335, tramvaie 55, 14,46 ). Sunt semi-incepator ( am facut cam o luna si jumatate de meditatii ); am atat chitara acustica cat si electrica. Daca este cineva interesat, va rog sa lasati si pretul unei sedinte si durata acesteia. Va multumesc.

 

cati ani ai?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest NightFly

Stau in Zona Blvd Basarabia langa patinoar: ofer sedinta de o ora jumatate in care includ teoria muzicii si elemente de compozitie, pretul unei sedinte 40 lei

Stefan OPREA

0727 27 10 13

 

Mentionez ca momentan lucrez ca profesor de muzica la o scoala generala;)

(asa , ca idee)

Link to comment
Share on other sites

Vezi www.realguitarsolo.com , il poti contacta prin posta electronica.

Realizatorul website-ului locuieste in zona pietei Gorjului, Militari.

Din ce stiu eu, este un tip agreabil, dar pretentios, cere sa

te tii de treaba si la orele lui, dar si la ce-ti da de studiat acasa, daca vede ca nu evoluezi, te atentioneaza si chiar renunta la colaborare.

Nu conteza ca esti incepator, doar sa ai talent si sa vrei sa tocesti tastele chitarei.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.