www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 41 - Backing Track si Inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Deci... Backtrackul este foarte frumos... A vrut sa ma abtin a mai posta o alterare a acestuia, dar am fost curios sa vad ce iese si dc tot m-am jucat vreo 2 ore, am zis sa fie cu folos (pt mine, ca viitor feed-back :) Da, stiu, in alea 2 ore mai bine invatam ceva teorie sau faceam exercitii ceva...) Oricum varianta asta are multe greseli penibile, asa ca scuzati... Dupa 2 ore faza cu urechea se cam duce (suna foarte la fel totul) si inteleg rolul teoriei tepene in spate... Anyway...

Cridegnosis_Duel_41.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

Imi cam e rusine cu ce am facut dar daca nu puneam varianta asta mai stateam si maine sa fac probe si eu am licenta intr-o saptamana.

Anyway... nu sunt foarte incantat de prestatie insa astept saptamana viitoare comentarii despre idee. Imaginativa ca nu greselile alea nu sunt defapt ... :)

 

Totusi.. enjoy!

claxonn_duel_41.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest Csernik

:) Ok, am decis sa ma mag si eu in seama...am tras melodia cam de 5 ori si am gresit si ultima data......am cam multe gherle, si mi-a fost cam lene sa o mai traga o data.:) Stiu ca gresesc mult..nici nu m-am bagat la chestii fantastice...Enjoy :)

Parca wav.* se auzea mai bine piesa.. :(

 

Csernik_duel_41.mp3

Edited by Csernik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.