www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme Opera 11


fixxxer_metalhead
 Share

Recommended Posts

bun. povestea pe scurt: azi-dimineata mi s-a updatat Opera la nush ce versiune (11 si ceva parca), si mi-a f*tut tot Speed Dial-ul. pun o poza, ca sa fiu mai clar:

 

 

 

daca ferestrele de pe primul rand se vad normal, ei bine, restul, dupa cum se vede, sunt marite pana le-a luat dracu.

 

am incercat sa le schimb locurile, sa le schimb adresele, si nimic. precizez ca goagal nu m-a ajutat prea mult pana acum.

 

ceva sugestii? in afara de "reinstaleaza in plm Opera si nu te mai plange", daca se poate :) multzam

 

 

Edited by fixxxer_metalhead
Link to comment
Share on other sites

Bai ce thread-uri.

 

Unu nu isi aminteste o melodie. Altu nu stie sa configureze Opera sau are mofturi bizare.

 

RGC a ajuns cu adevarat un cos de gunoi.

 

 

gogule, daca n-ai nimic util de spus, mai bine tii pentru tine. te citez de pe alt topic: "Toti am scris aici mult si prost. Foarte putin din ce s-a scris aici e informatie utila."

 

Noa, din moment ce ne aflam in Comunitate > Cafenea, vorbim despre ce vrea pusca noastra. Am i wrong? am probleme cu ultima versiune de Opera, iesita acum cateva zile, si n-am gasit inca pe goagal insi care sa dea solutii pentru eventualele bug-uri. altfel, te scuteam de stresul de a mai citi inca un topic pueril, si de a face o interventie - evident utila si pertinenta....scuzoaiele mele.

 

In cazul in care nu stii mata o solutie la umila mea nelamurire, sugerez in mod politicos sa iti dai cu presupusul la alte mese, pe subiecte demne de tine. respect.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.