www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cum Se Numește Piesa?


eM.
 Share

Recommended Posts

Probabil e ceva facut special pentru acel spot, se mai practica.

Si mie m-i se intampla sa am in cap o piesa pe care am ascultat-o, dar sa nu imi aduc aminte denumirea. La mine e cam complicat, ascult muzica intre 8 si 10 ore pe zi. Am un mp3 player vechi de 5-6 ani, memorie 2gb, slot de card maxim 8gb si casti performante, le iau tot timpul cu mine. Acasa ascult la pc. Daca uit o melodie, am toate sansele sa o iau razna cautand.

Link to comment
Share on other sites

pune-o si in format mp3 sau wav, te rog.

 

Îmi pare rãu, dar nu pot exporta MP3 din Guitar Pro, iar WAV nu știu cum. Am încercat așa cum scrie acolo, dar nu se aude nimic. Îmi cam prind urechile în setãrile de la placa audio.

 

 

 

 

Probabil e ceva facut special pentru acel spot, se mai practica.

Si mie m-i se intampla sa am in cap o piesa pe care am ascultat-o, dar sa nu imi aduc aminte denumirea. La mine e cam complicat, ascult muzica intre 8 si 10 ore pe zi. Am un mp3 player vechi de 5-6 ani, memorie 2gb, slot de card maxim 8gb si casti performante, le iau tot timpul cu mine. Acasa ascult la pc. Daca uit o melodie, am toate sansele sa o iau razna cautand.

Nu cred cã este o piesã fãcutã doar pentru spot-ul ãsta. Cred cã am mai auzit-o și acum ceva timp.

 

O sã mai încerc și mâine sã vãd poate pot exporta cumva sã se audã mai bine sau o sã postez fișierul gp5. Acum nu pot cã-mi merge netul prost rãu. Am stat 3 minute sã mi se încarce pagina asta.

Edited by eM.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.