www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist 7 String Disponibil Pentru Hardcore/ Alt. Metal Si Altele


spud
 Share

Recommended Posts

Detin un excelent instrument 7string si sunt disponibil pentru hardcore / alternative metal si altele.

Am experienta destula si caut deasemenea trupe cat de cat established sau macar cu chef serios de a se apuca de treaba.

Detalii suplimentare si contact prin PM

 

Sunt din Bucuresti , si caut oameni de asemenea din bucuresti

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

salut. avem un post de chitarist. treaba f serioasa. vor fi niste cintari (repetitii putine - se lucreaza mai mult acasa, e mai eficient). exista deja un repertoriu. gen rock-blues-urban, accent pe groove, text si nu in ultimul rind pe spectacol. pt detalii contact email: mrosiu@yahoo.com

mersi 0723.820.660

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut! Am inceput sa lucrez la un proiect de old school hardcore, si am nevoie de chitarist. Trupa e in formare...ceea ce caut la chitara este sa poti totusi sa vii cu riff-uri din genul asta(adica daca bagam un jam session sa poti sa improvizezi., sa faci riff-uri acasa etc.) totul se face la libera decizie..fiecare vine cu pareri,lucram la sala,acasa etc. daca esti interesat da-mi un semn poate reusim sa colaboram si sa iasa ceva fain:D. id-ul meu este rageofblood ma gasesti pe el. treaba e in Bucuresti!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest makemyday

Salut mai e valabil? Suntem o trupa de metalcore/hardcore din Bucuresti, fosta Conflict Mental , actualmente fara vocal si in cautare de alt nume si chitarist. Momentan suntem 3 : chitara + bass + tobe, fiecare cu scule proprii, sala de repetitie . Avem repertoriu de 12 piese , compozitii proprii. Daca mai e valabil, te astept cu un IM pe adresa thrashdrummer@yahoo.com sa stam de vorba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest marianprecup32

salut te-ar interesa power metal progressive metal? daca da id-ul meu este marianprecup32 te astept pe mess

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.