www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Gaming Corner


comanel
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Joaca tu God of War pe PC :)

 

God of War 1 si 2 se pot juca pe PC de cativa ani incoace. Cu un PC (minim dual-core) le poti rula prin emulatorul PCSX2 la framerate normal. Pentru emularea pe PC a jocurilor facute pentru PS3 (i.e. God of war 3) ar trebui sa mai asteptam cativa ani pana cand se iveste un procesor destul de puternic si un emulator destul de destept. Dar PS2-ul il putem declara emulat in totaitate pe PC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Metalzone91

Eu ma delectez cu : World of Tanks (TeamDeatchmatch cu tancuri - faci level / exp /iei tancuri noi etc. Cel mai tare joc pt impatimitii tancurilor) http://www.youtube.com/watch?v=hJd9iCbpwuI

Diablo II pana apare Diablo 3 ( by the way, incepe beta saptamana aceasta :D. S-a initiat deja Friends&Family beta).

Heroes of Newerth ( ca dota/LoL)

World of Warcraft ( 2 zile / sapt pt raiding :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Battlefield 3 > Modern Warfare 3 ca storyline. Proportiile se inverseaza la optimizare.

 

Le-am gatat amandoua oricum. (Da, da, Single Player.)

 

Daca iese Skyrim si se comporta pe PC cum s-a comportat Rage... imi bag p*la.

 

 

Rage s-a comportat bine dupa cateva patch-uri, iar in final s-a dovedit ca driverii de la ATI erau de vina in mare parte. Din pacate jocul in sine a fost cam boring.

 

Skyrim, din cate citesc pe forum (unii il au deja) nu are problemele de la id Tech 5. Also, reviews are saying it's godly.

 

Astept sa se unlockeze pe Steam la 00:00, si probabil o sa joc toata noaptea.

 

SCAIRIM.

Edited by Metabog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.