www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Gaming Corner


comanel
 Share

Recommended Posts

 

"100 de milioane de conturi, sparte pe PlayStation Network

4 mai 2011 | 11:14 Informatiile personale ale peste 100 de milioane de utilizatori Playstation Network au fost furate de catre hackeri.

100-de-milioane-de-conturi-sparte-pe-playstation-network-0f2aa5130cd0-458-0-1-85.jpg

Sony avertizeaza ca s-au aflat detalii si despre cardurile de credit si alte informatii personale.

 

Reprezentantii Sony au declarat ca au fost furate nume, adrese, date de nastere, numere de telefon si adrese de e-mail.

 

Au fost aflate, de asemenea, informatiile bancare ale peste 10.000 de clienti din Austria, Spania, Olanda si Germania, dar si ale unui numar de peste 12.000 de utilizatori din Statele Unite ale Americii.

 

Din 27 aprilie, cand au fost anuntate primele probleme, actiunile Sony au scazut cu 4 % ."

Link to comment
Share on other sites

Fratilor, eu sint mai oldschool. Momentan imi pierd vremea cu urmatoarele jocuri:

 

- Pharaoh Cleopatra

- Poseidon Master of Atlantis

- Heroes III In the wake of gods

- Age of Empires II: The Conquerors

- GTA San Andreas

- Mortal Kombat Trilogy

 

Pe linga astea ma mai dau si cu emulatoare, MAME32 pentru jocurile alea cu maneta si cu fise si VirtualNES pentru jocurile pe televizor, minunatele Sega Megadrive, Nintendo NES si (daca nu-l stiti p-asta...) Terminator Ending-man. :lol: Joc Contra, Super Contra, Dr. Mario, Robocop. Ma apuca nostalgia cind joc draciile alea... damn.

 

Pharaoh :rulez:

 

Eu de 2 ori pe saptamana ma joc World of Warcraft ..de ceva ani :)

Edited by Magic Mushroom
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Catastif.txt

 

De pe la 89. mi-am cumparat chitara electrica si de atunci merge mai greu treaba :))))

Acum am cateva incepute si sper sa le termin : STALKER Call of Pripyat, Area 51, Doom3, Clive Barker Undying

 

Pentru gamerii inraiti, recomand Call Of Cthulhu : Dark Corners Of The Earth. Singurul joc in care am tras niste sperieturi "ca la carte" :death:

 

 

@Sto Cum ti s-a parut Resident Evil 4 ? :D

Edited by vldmlt
Link to comment
Share on other sites

Ba, destul de dragut, in mare. Imi plac jocurile in care toata lumea se plange de "ammo starvation" si eu reusesc sa strang cutii intregi de munitie. Aim, motherfuckers. The crosshairs are there for a reason. :lol: Iti da o gramada de bonus content la sfarsit pe care nu am avut nicicum rabdare sa-l mai explorez, in sensul ca primesti inca o campanie pe care o joci in rolul lui "Anna" sau cum naiba o cheama. Recomand sa-l joci cu dual-analog gamepad, daca ai... doar cu tastatura nici nu merita sa incerci. Io mi-am luat un gamepad foarte sexy de la Altex pt. doar 50 ron... si il folosesc cu o gramada de alte jocuri oricum. Nu dezvalui mai multe despre story pt. ca *spoilers*. :ninja:

 

La Stalker am dat Shift+Delete din cauza ca nu poti cara gramezi mari de "loot" ca sa le vinzi, in absenta unui sistem de waypoint-uri.

Area 51 am terminat, dragut, but just a toy.

 

And I'm too pussy for the rest of them. :lol:

 

Pe la 30 de ani asa, o sa joc probabil si eu Condemned: Criminal Origins... and I'll work my way down from there. :yay:

Link to comment
Share on other sites

 

 

jocul asta imi aminteste de Knight of the Temple,:unsure: de vreo 2 ori am luat jocul de la capat, l-am jucat si ajungeam la urma , la boss si nu mai puteam trece :death:

 

Daca vrei un joc cu sabii , topoare si ciocane incearca Rune

Old but Gold Edited by vldmlt
Link to comment
Share on other sites

Am gatat Garshasp in vreo 3 ore. It's da' fucking bomb. :lol:

 

Exact aceiasi chestie am patit cu KOTT.

 

Stiu Rune, it's fucking amazing, mi-l amintesc foarte vag de cand eram mic. (Looks and feels kinda' like Enclave)

O sa-l caut sa vad daca pot sa-l gasesc pe undeva - tot vad video-uri pe youtube cu multiplayer gameplay. Daca mere... ne-am scos. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Am gatat Garshasp in vreo 3 ore. It's da' fucking bomb. :lol:

 

Exact aceiasi chestie am patit cu KOTT.

 

Stiu Rune, it's fucking amazing, mi-l amintesc foarte vag de cand eram mic. (Looks and feels kinda' like Enclave)

O sa-l caut sa vad daca pot sa-l gasesc pe undeva - tot vad video-uri pe youtube cu multiplayer gameplay. Daca mere... ne-am scos. :lol:

 

 

Am dat de Rune.

 

Ai jucat ceva din seria Aliens Vs Predator ? :)

Edited by vldmlt
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.