www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Gaming Corner


comanel
 Share

Recommended Posts

Mno, poate au legatura una cu alta, si atunci cand lasati chitara jos va apucati de un joc calumea...

 

Spre exemplu, aseara am pus punct la capitolul Fallout New Vegas. Nu l-am facut 100% (sidequests.. etc) dar consider ca am pierdut mult prea multe nopti cu el.

 

Azi la servici am terminat AC Brotherhood...

 

Diseara ma apuc de Kane&Lynch 2: Dog Days...

 

Pe forumul asta ce se joaca lumea? Speak your mind, si poate mai gasim si titluri care merita incercate.

Link to comment
Share on other sites

Fratilor, eu sint mai oldschool. Momentan imi pierd vremea cu urmatoarele jocuri:

 

- Pharaoh Cleopatra

- Poseidon Master of Atlantis

- Heroes III In the wake of gods

- Age of Empires II: The Conquerors

- GTA San Andreas

- Mortal Kombat Trilogy

 

Pe linga astea ma mai dau si cu emulatoare, MAME32 pentru jocurile alea cu maneta si cu fise si VirtualNES pentru jocurile pe televizor, minunatele Sega Megadrive, Nintendo NES si (daca nu-l stiti p-asta...) Terminator Ending-man. :lol: Joc Contra, Super Contra, Dr. Mario, Robocop. Ma apuca nostalgia cind joc draciile alea... damn.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mama, de un AOE mi-e si mie dor, desi nu prea sunt priceput in ale RTS-urilor

 

Poate ne strangem de un 3 vs 3...

 

E ok. Ne strangem, tragem cumva la sorti care cu care, vedem noi.

AoE II (age of kings) sau Empire Earth, poate chiar un Rise of Nations, ce vreti voi

 

Fifa10 cineva?

Edited by draugr
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pe linga astea ma mai dau si cu emulatoare, MAME32 pentru jocurile alea cu maneta si cu fise si VirtualNES pentru jocurile pe televizor, minunatele Sega Megadrive, Nintendo NES si (daca nu-l stiti p-asta...) Terminator Ending-man. :lol: Joc Contra, Super Contra, Dr. Mario, Robocop. Ma apuca nostalgia cind joc draciile alea... damn.

 

Ye! :rulez:

 

....Super Mario Bros....

Link to comment
Share on other sites

Când îs bãut ºi nu mã pot urca la volan, mã urc în simulator ...

 

DSC00253.jpg

 

F1-2010, GranTurismo 5, Grid, tot ce prind...

 

FIFA08 ( nu mai merge serverul EA online de câteva sãptãmâni, ce drac' are? La FIFA10 merge? ), seria Metal Gear Solid, ....

 

...asta, bine-nțeles când nu-i jr. ºi ortacii lui "cãlare" pe el...

Link to comment
Share on other sites

Mno, treaba asta cu lan meetingul suna din ce in ce mai interesant...RGC Lan party :))

 

BTW, mi-am luat concediu azi din cauza nenorocitilor alora de Kane si Lynch... :D Foarte fun jocu...mai amelioreaza din tendintele psihopatice din real life :D

 

In materie de oldies, Quake2 ramane in inima mea, iar Quake III e motivul pentru care mi-am luat mouse de 4 milioane :))

Edited by comanel
Link to comment
Share on other sites

FPS in general , CS:S , old CS 1.6 cateodata doar de fun pentru vremurile trecute . mai nou Black Ops , am incercat si Dead Space 2 , comp sa avem...ca jocuri sunt :)

Imi amintesc cand jucam cu lord vektor cs:s , vorbeam cu gtalk si uitam sa mai iesim din joc...normal ca eram cei mai bun :))

Edited by Demos
Link to comment
Share on other sites

Mda, am ciugulit pe paine K&L 2.. mi-a placut cum au incercat sa dea senzatia de realism facand camera sa para tinuta in mana de un chinezoi de pe acolo.. si cred ca au luat cea mai proasta camera pe care o puteau gasi.. :D

 

Oricum, fun overall.. au fost niste faze demne de tot rasul, iar dialogul dintre cei doi psihopati e un deliciu...

 

BTW, Singularity e foarte recomandat pentru fanii "Time travel and rewrite history"... nu l-am inchis decat dupa ce l-am terminat (8-9 ore de jucat incontinuu)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.chip.ro/s...station-network

 

Care aveţi cardurile cu datele salvate pe PSN aţi pus-o... Maybe...

 

"Este posibil să fi fost obţinute şi datele din profilul utilizatorilor, inclusiv istoricul cumpărăturilor, parolele şi răspunsurile la întrebările de securitate."

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.