www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Carcasa Ibanez


guitar88
 Share

Recommended Posts

- Nume echipament: Carcasa Ibanez.

- Pret: 90 euro, noua.

- De unde a fost cumparat: De la un magazin de instrumente muzicale.

- Caracteristici: Este facuta din plastic de foarte buna calitata, un atu este greutatea sa; cantareste foarte putin! Are 3 incuietori si cea din mijloc se inchide cu cheie. Inauntrul este facut dintr-un material foarte fain si moale si forma se potriveste foarte bine cu chitara mea. Pe langa forma chitarii, mai sunt 3 in care poti sa-ti ti "gatnita", penele, corzile etc.....

- Cum se comporta: Deoarece am cumparat-o azi, nu stiu sa va zic in cele mai mici detalii cum se comporta, dar de la magazin pana acasa, s-a comportat foarte bine :). Si la urma urmei, ce poti sa ceri de la o carcasa?

- Parti bune / Parti rele: Ce ador la carcasa asta este greutatea. Este foarte usoara, si pe langa asta este si extrem de rezistenta. Cred ca una dintre cele mai rezistente de pe piata, daca nu cea mai rezistenta.

- Impresie generala: Carcasa asta mi-a lasat o impresie foarte buna, sunt extrem de multumit de ea si pot sa zic ca face fiecare ban. O recomand tuturor!!! Merita nota 10!

- Poze:

p6010041.jpg

p6010042.jpg

p6010043.jpg

p6010044.jpg

p6010047.jpg

p6010048.jpg

p6010049.jpg

 

 

Alex.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.