www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Grosmann copie Les Paul mahon


Trex
 Share

Recommended Posts

Vand chitara electrica Grosmann copie Les Paul, corp mahon , arched top, culoare mahon natural, 22 de taste , 2 doze humbucker (doza Seymour Duncan Invader in bridge). Pret 16 mil.

 

http://www.grosmann.ro/produs_detalii.php?...55&Page=Chitare

 

Abia ai luat-o anu' asta (Februarie parca, nu?) si o si vinzi... :)

Strange... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

iti dau 12 mil pe ea, fara doze? asta daca imi place la mana, si cum suna cu dozele mele

Edited by p_aciulea
Link to comment
Share on other sites

pt un grosmann tot mi se pare mult

 

Vorbesti in necunostinta de cauza .. cred :)

Chitara aia mi se pare superba, am vazut'o un pic inainte sa o vanda, cand am fost cu un prieten sa isi ia chitara ... parerea mea e ca merita (cri cerea mai mult pe ea ... si nici nu e asa de veche). Din cate imi aduc aminte, mi s'a parut ca avea un singur "defect", si anume e foarte grea.

 

Edit :

I remember ! Cerea 15 cu doze stock (noname) si 20 cu doze SD ('59+Invader sau Super Dist.)

Edited by vektor
Link to comment
Share on other sites

la vreo 10 mil videa un cunoscut ... Ibanez Les Paul .. si te rog nu compara ..ibanezu cu grosmann ...

 

am mai zis...eu pun ff multa importantza pe "viatza" chitarii .. . grosmann-u nu e o chitara de "durata" poate o fii ea "superba"..in magazin dar.... . nu peste 3 ani .. sorry daca iti incurc vanzarea dar mi se pare pretzul prea mare ..kiar si noua in magazin .. si .. am vrut sa-i arat omului k sunt in cunostinta de cauza ...

Link to comment
Share on other sites

k tu esti obisnuit pe reghin si pui mana pe un grosmann atunci tzi se pare ..incredibila...eee asta e altceva ... dar asta e grosmann-u ..o chitara low.. .. o chitara sao cumperi la un pretz de pana in 10 min .. . o chitara care nu ai sa o ai ff multi ani .. am pus mana pe multe exemplare.. si am ramas cu aceeasi impresie....finisaj de kko ... grif.. la fel ... facut in magazie .. iar sunet nu mai zic.. k sta mai depinde si de ce iti pui pe ea....

 

deci nu ma mai luatzi cu "superbitatea" ce sta in grosmann ..

adik nu zic nimik ... omu sa-si vanda produsele.. k producator .....dar 16 mil??.. come on ..

Link to comment
Share on other sites

Bah ca sa iti raspund la insulta am pus mana si pe Jackson si pe Ibanez si am si avut si mi-au plakut mai putin decat Grosmann-ul.

Bah si am avut si reghin era mai demult da sa sti ca si aia era o chitara f ok tinand cont ca era la 2 mil de lei.

La finisaje nu straluceste Grosmann-ul intradevar desi pe asta care o am is ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.