www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Joace Pe Bt-Uri


SolDiez
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

... mai eu unu ascult numai blues si daca e sa zic ceva ... ma rog, nu o lua ca pe nr 1 rule da poate ca o idee... Bluesu e un du-te vino care le face pe muieri si pe fratii grei ( si am pesti si patroni frate care s-ar putea sa ma arda bine daca ma las de chitara... nu stiu... pentru mine e vorba de experienta... la 20 de ani???... de ce nu?... idioti sunt multi la pc care pun chestii filozofice si inteligente contra dar... in fine) ii face pe oameni sa se simta vii si sa fie constienti de firul fragil al vietii si de valu care te poarta la dracu stie unde... pune suflet si e flawless... Acuma ce vrei?... sa ai banii si/sau faima lui SRV sau sa plangi in mama masii dupa ce reasculti notele "nelegiuite" scoase de... tine?... da... de tine in pastele masii!!!... baga mare frate cu suflet inainte ca eu nici macar nu stiam sa tin chitara in mana dar cu suflet si timp se rezolva... daca e sa dau un sfat overall... baga suflet!!!... abia astept sa mai aud chestii... si poate dai pm daca esti interesat de electric blues (sunt dispus sa impartasesc tot ceea ce stiu si simt referitor la dracenia asta) si cum vad eu lucru asta ca nu vreau sa ii deranjez pe satanisti....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.