www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Joace Pe Bt-Uri


SolDiez
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ce coincidenta. Ma uit io in video manageru meu sa caut un video dar dau de altu' de pe vremea cand nu-mi placea berea, n-aveam burta si credeam ca metalul e viata. Dupa ce-l vizionez si ma minunez de ce chipes eram in copilarie ma uit la data sa vad cat naiba a trecut - 16 martie 2010...fix 3 ani(apare published in 2012 nu stiu de ce, cred ca l-am mai editat intre timp). Asa ca va las cu o tentativa de compozitie metal de acum 3 ani de zile.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HsECedc9dFI

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Misto! E prima data cand iti parcurg topicul si din pacate a trebuit s-o fac in viteza. Multe interpretari bune si o evolutie bunicica avand in vedere ca primul post e de prin 2011. Personal mi-a placut cum suna 'mana' desi calitatea inregistrarilor lasa de dorit de multe ori. In total :yay:

 

Daca-mi permiti si o remarca/intrebare, n-am prea inteles ce-a vrut sa zica artistul cand mai aveai putin si pe filmai in curu' gol, in rest, e ok :)

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos de aprecieri si de critici de asemenea. Iar cu artistu-n curu' gol, nu e ca-s eu mandru de suncile mele, dar nu suport caldura de niciun fel si erau filmate pe timp calduros inregistrarile. Puteam sa pun doar audio, fara video, ce-i drept, dar ma gandeam ca daca voi ajunge faimos peste 44345 de ani, ar fi frumos sa stie lumea si cum arat(sau in subconstient eram "hipstar" si voiam sa arat ca-s nepasator). Scuze daca am stricat pofta de mancare cuiva :)), Multumesc inca o data pentru feedback!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.