www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Servicii] Caut Sa Inchiriez Spatiu Pentru Sala De Repetitie (Bucuresti)


tyler durden
 Share

Recommended Posts

Salutare

 

Caut sa inchiriez in Bucuresti un spatiu pentru o sala de repetitie, undeva aproape de o statie de metrou.

Spatiul trebuie sa fie gol, cu o suprafata de 20-30 metri patrati.

 

Daca detineti asa ceva sau aveti niste informatii folositoare, ma puteti contacta prin pm.

 

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

Guest OratioMentis

Salutare

 

Caut sa inchiriez in Bucuresti un spatiu pentru o sala de repetitie, undeva aproape de o statie de metrou.

Spatiul trebuie sa fie gol, cu o suprafata de 20-30 metri patrati.

 

Daca detineti asa ceva sau aveti niste informatii folositoare, ma puteti contacta prin pm.

 

Mersi!

 

Sunt cateva anunturi de inchiriere la sectiunea desemnata, spatiile fiind deja utilate. Cum chiria nu mi s-a parut mare, poate ca este bine sa iti arunci ochii pe acolo :)

Edited by OratioMentis
Link to comment
Share on other sites

Sunt cateva anunturi de inchiriere la sectiunea desemnata, spatiile fiind deja utilate. Cum chiria nu mi s-a parut mare, poate ca este bine sa iti arunci ochii pe acolo :)

 

Multzam, am vazut cateva anunturi, dar nu sunt chiar ce caut eu, adica un spatiu gol pe care sa-l amenajez si sa-l utilez cu forte proprii pentru necesitati personale si atat. Nu intentionez sa fac o afacere din asta.

Deci ma intereseaza cel mult un spatiu cu pereti antifonati, cu o mocheta pe jos si conectat la reteaua de energie electrica.

Link to comment
Share on other sites

Guest OratioMentis

Multzam, am vazut cateva anunturi, dar nu sunt chiar ce caut eu, adica un spatiu gol pe care sa-l amenajez si sa-l utilez cu forte proprii pentru necesitati personale si atat. Nu intentionez sa fac o afacere din asta.

Deci ma intereseaza cel mult un spatiu cu pereti antifonati, cu o mocheta pe jos si conectat la reteaua de energie electrica.

 

Stiu ca nu sunt goale. Tocmai de aia am si spus ca sunt deja amenajate, m-am gandit ca daca nu reusesti cu unul gol si vreti sa repetati, poate va indreptati catre asa ceva, ca sa va procurati ce va trebuie, macar pe moment :)

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu sunt goale. Tocmai de aia am si spus ca sunt deja amenajate, m-am gandit ca daca nu reusesti cu unul gol si vreti sa repetati, poate va indreptati catre asa ceva, ca sa va procurati ce va trebuie, macar pe moment :)

 

Exact! nu sunt goale, au niste burete pe pereti si pt asta chiria e cam aceeasi cu a unui apartament cu 2 camere, mobilat, utilat si cu suprafata dubla. Nu discut preturile - propietarul poate sa ceara bani cat pentru 10 bmw'uri noi. Eu unul totusi nu sunt dispus sa inghit orice capriciu financiar anuntat pe forumuri.

Nu e o problema sala pt repetat momentan. Spatiul cautat o chestiune de viitor, pt ca am niste informatii destul de nasoale legate de spatiul Flaros.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Guest cristi91

Giuseppe, contacteaza-ma cu niste detalii, sau posteaza aici. Si pe mine ma intereseaza unu din spatiile alea, ma multumesc si cu cel de 25. Preturi? Conditii? Locatie? Mersi

cristi91@gmail.com sau 0743809049

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salut,

Pun la dizpozitie un astfel de spatiu, 24 mp2, Crangasi, relativ aproape de metrou ~5min pe jos, acces cu masina, incinta pazita, 24/24 7/7. Caut sa impart cu cineva sala/chiria deoarece cum spuneai si tu chiriile sunt mari si nu prea gasesti acel loc perfect unde sa nu te deranjeze nimeni si sa poti sa dai volumul pana iti pleznesc urechile.

 

wittmanss43@yahoo.com mes/mail pt detalii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Salut!

 

Am pus la vanzare, de curand, o sala de repetitii complet echipa si amenajata, cu preluare de chirie.

Arunca un ochi, daca esti interesat, peste anuntul meu: http://forums.rgc.ro...irie-bucuresti/

Exista si optiunea in care pot vinde doar spatiul amenajat si antifonat, fara echipament, la 2000 ron.

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Melinte Gabriel

Multzam, am vazut cateva anunturi, dar nu sunt chiar ce caut eu, adica un spatiu gol pe care sa-l amenajez si sa-l utilez cu forte proprii pentru necesitati personale si atat. Nu intentionez sa fac o afacere din asta.

Deci ma intereseaza cel mult un spatiu cu pereti antifonati, cu o mocheta pe jos si conectat la reteaua de energie electrica.

buna ziua mai sunteti interesat de sala ? am exact ceea ce cautati.0765824403

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.