www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concursul pentru incepatori - VOTARE!


Cosu
 Share

Pol  

72 members have voted

  1. 1. poll

    • 4
      4
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      7
    • 8
      2
    • 9
      19
    • 10
      20
    • 11
      4
    • 12
      1
    • 13
      1
    • 14
      1
    • 15
      0
    • 16
      0
    • 17
      1
    • 18
      1
    • 19
      0
    • 20
      2
    • 21
      0
    • 22
      0
    • 23
      1
    • 24
      0
    • 25
      1
    • 26
      0
    • 27
      2
    • 28
      4
    • 29
      0
    • 30
      0
    • 31
      1
    • 32
      0
    • 33
      0
    • 34
      2
    • 35
      8
    • 36
      4
    • 37
      0
    • 38
      0


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SAlut

Imi dau si io cu parerea:

cred ca cel mai bine ar fi sa nu fie afisate rezultatele cu voturile pentru ca asa oamenii sunt influentati de

ce au votat cei dinainte,Daca sunteti de acord cu mine , sustineti ma si poate ca..........

 

oamenii SUNT influentabili, asta e un fapt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mircea

cred ca cel mai bine ar fi sa nu fie afisate rezultatele cu voturile pentru ca asa oamenii sunt influentati de

ce au votat cei dinainte.

 

Subscriu si propun sa nu se mai precizeze care cu cine a votat. Observ diferente destul de mari la numarul de downloaduri din cauza asta.

 

Do not hurt me ... e doar o sugestie :)

 

Later edit: Cred ca m-am exprimat putin cam aiurea ... voiam sa zic sa nu se mai posteze mesaje de genul "mi-a placut nr x ..."

Edited by mircea
Link to comment
Share on other sites

Guest Boba

asa-i..is cam aiurea fazele..ala zice ca i-a placut x altu vine si voteaza tot x sau vede direct x ca are 90 de voturi si hai sa bag si io..da faza nu e grea..ascunde numaru de downloaduri si numaru de voturi amesteca din nou piesele si dupa asta chiar ca nu mai e nimic de comentat..zic eu..nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest _Theo_

da mi se pare ca nu vezi numaru de voturi inainte sa votezi

Edited by _Theo_
Link to comment
Share on other sites

E absolut normal ca oamenii sa fie influentati, si eu am fost printre ei (am vazut ca cica 9 e beton, hai sa vd cum e; desi nu am votat nimic last time I checked). Faza e ca ar trebui sa ne gandim putin si la premisa de nevinovatie si lipsa de rea intentie. Totusi bune observatiile si mai ales corecte.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

ideea era sa fii incepator si fara scule.. d'aia se da o kitara.. dak esti incepator si mami si tati dau cu banutzii in tine si iti iei 15 kitari, la ce iti trebuie un behringer, kiar dak esti incepator ?

 

nu stiu daca te referi la mine personal insa stai calm eu nu fac parte din randul celor care au electrica.era pur si simplu o parere generala nu ma ofticam.

am un vot :) nu ma asteptam nici la asta naibii...difera nr de downloaduri intr un hal...iti trebuie rabdare mare sa analizezi fiecare piesa in parte.

Link to comment
Share on other sites

Guest Angus Malmsteen

O sa mai fie concursuri din astea ? pentru ca eu eram mult prea incepator pentru chestia asta si cred ca sunt. Si speram sa mai fie o chestie din asta poate poate pot sa particip si eu. Mie mi se pare putin mai nedrept fata de cei care canta la clasice sau acustice sa vina unu cu electrica sa bage 2 benduri cu efecte si gata. Sper sa se tine cont si de cat de buna e melodia nu doar de starea indusa prin efecte.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu

nu stiu daca te referi la mine personal insa stai calm eu nu fac parte din randul celor care au electrica.era pur si simplu o parere generala nu ma ofticam.

 

 

stai calm nu ma refeream la tine personal..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.