www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concursul pentru incepatori - VOTARE!


Cosu
 Share

Pol  

72 members have voted

  1. 1. poll

    • 4
      4
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      7
    • 8
      2
    • 9
      19
    • 10
      20
    • 11
      4
    • 12
      1
    • 13
      1
    • 14
      1
    • 15
      0
    • 16
      0
    • 17
      1
    • 18
      1
    • 19
      0
    • 20
      2
    • 21
      0
    • 22
      0
    • 23
      1
    • 24
      0
    • 25
      1
    • 26
      0
    • 27
      2
    • 28
      4
    • 29
      0
    • 30
      0
    • 31
      1
    • 32
      0
    • 33
      0
    • 34
      2
    • 35
      8
    • 36
      4
    • 37
      0
    • 38
      0


Recommended Posts

treba cu votul pt cei cu acustica

...e bine ca s-au straduit si ca au mers pe varianta acustica...dar tot odata poate insemna ca au fost putzini cam leneshi si nu s-au chinuit sa imprumute de la un prieten o chitara care sa sune cat de cat acceptabil..eu am o acustica ..dar..nu se poate canta pe ea...falseaza...corzi tari..si de aceea m-am chinuit sa imprumut de la un prieten un reghin...e cumva un dezavantaj ca am facut un efort in plus?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Boba

dani vad ca te pricepi la faze dastea ca vorbesti prea in cunostiinta de cauza..ipotetic doar,e posibil ca un participant sa nu aiba nici un prieten cu electrica sau cu ceva mai bun decat o acusitca reghin dezacordata cu corzi prea tari pt degetelele mele??..mah..eu la nepriceperea mea zic ca e posibil... asa ca inainte sa jignesti in reprosuri de genu 'ti-e sila ba sa te scoli pana la un prieten' hai sa mai gandim ca nu o fi chiar greu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionutz

Bravo lume si buna ideea cu anonimatul! Pe unele le mai recunosc din faza inscrierilor dar nu prea multe.

 

Null vote ca doar sunt participant and may the best man win! (Pacat ca n-a fost bataia asta si pe Fender la concursul anterior :)

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate...trebuia sa ma gandesc si la asta..oricum...am zis ca poate cei care........dar..imi cer scuze pt totzi cei care au fost jignitzi...insa nu mi s-a parut prea corect...finndca eu m-am chinuit vreo 3-4 zile sa merg cu cerutu...ca in ziua de astazi omu nu prea ishi da lucrul din mana nici cum:(..si nu-i chiar floare la ureche cum zici tu...deci scuze incaodata....succes bobo daca participi:)si nu numai tzie...succes tuturor:P

 

scuze...am pronuntzat bobo...e defapt boba...se intampla si la case mai mari:)

 

scuze...am pronuntzat bobo...e defapt boba...se intampla si la case mai mari:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Pufulete agresiv

Aplaudam cu toate urechile modalitatea de votare.........

Se scoate din start ceea ce este la mare cautare ca noi in tzara....cumetrii, pile si relatzii.....Brava!!!!!La fel ma bucur si de faptul ca m-ati scos.....sunt de acord numa la un sg lucru.....frauda.....Nu sunt d'acord cu scule nush cum....io n-am scula buna(intelegeti voi la ce ma refer.....de cantat) si chiar deloc.....pe bune.....cross my hear, swere to die....oricum......cel care castiga se se bucure cat poate de chitara.Dak se implanta:)) sa castig(sau nu)poate k ma simteam naspa stiind k nu a fost pe bune.Si for the record....eu si Xirallic suntem 2 pers diferite.....pe cautate si pe luate......no...hai k vorbaria multa, saracia omului.Respect domnilor si mai ales doamnelor!!!!

Link to comment
Share on other sites

mi se pare total aiurea modul de gandire gen cine a avut curaj sa faca pe acustica are un punct in plus.poti sa ai 15 milioane de efecte tot se vede ca esti incepator...e acelasi lucru naibii.

Link to comment
Share on other sites

Guest geooo

mi se pare total aiurea modul de gandire gen cine a avut curaj sa faca pe acustica are un punct in plus.poti sa ai 15 milioane de efecte tot se vede ca esti incepator...e acelasi lucru naibii.

 

total de acord, insa, dintre concurenti nu toti par incepatori. Le-am dar jos pe toate si unele suna... f bine; cu mult peste nivelul de "incepator". Oare care o fi acela? :)

 

in rest.....foarte buna ideea cu votarea...

Link to comment
Share on other sites

mi se pare total aiurea modul de gandire gen cine a avut curaj sa faca pe acustica are un punct in plus.poti sa ai 15 milioane de efecte tot se vede ca esti incepator...e acelasi lucru naibii.

Total deacord cu tine...Daca stiam ca o sa fie mai apreciati cei care au inregistrat pe acustice inregistram si eu pe acustica.

Link to comment
Share on other sites

Guest Steven

Fiti pe pace oameni buni.Nu va mai vaicariti atata cu chestia asta cu acusticele.E opinia unui singur om.Nu voteaza doar el.Asa ca nu mai cautati pretexte si scuze acum...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mr. Fuzzles

Mie mi-au placut 9, 4 si 36. Si mai erau unele pe acustica ok dar cam semanau intre ele. Unele din ele ignora complet fundalu, nu stiu cine a fost atent si la asta. Spunea un admin ca se va tine cont si de asta. Cred ca e admirabil la un incepator sa nu incerce numa sa faca solo nebun peste un fundal, ci sa tina cont si de ce fac celelate instrumente pe acolo. Desi 9 de ex nu face asta dar tot imi place :)

Link to comment
Share on other sites

Guest _Theo_

cam greu sa decid...am ramas in playlist cu: 7, 23, 34, 36....ma mai gandesc...

 

am votat 36

Edited by _Theo_
Link to comment
Share on other sites

Guest Raskolnikov

Cum deja s-a mai spus, e buna initiativa, bun regulamentul, bun sistemul de votare, dar mi se pare nepotrivita tema. Adica it's not fun at all sa tot asculti pe rand cum chinuie fiecare pentatonica, pe care unii probabil acum au aflat-o, noroc ca le-a aratat-o Cosu. La urmatorul concurs de genul asta eu zic sa fie lasati oamenii sa cante ce stiu ei mai bine: un riff, un solo, o balada sau orice piesa la chitara. Ar mai usor si pentru ei, nu ar fi nevoiti sa cante ceva ce poate nu le place si pentru ceilalti mai usor de ascultat si de facut o diferenta.

 

Anyway, votez cu 28 - singura piesa ascultabila - simpla si fara iesiri pe aratura (n-am gasit alta exprimare). Mai remarc 13 si 15.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu

mi se pare total aiurea modul de gandire gen cine a avut curaj sa faca pe acustica are un punct in plus.poti sa ai 15 milioane de efecte tot se vede ca esti incepator...e acelasi lucru naibii.

 

 

ideea era sa fii incepator si fara scule.. d'aia se da o kitara.. dak esti incepator si mami si tati dau cu banutzii in tine si iti iei 15 kitari, la ce iti trebuie un behringer, kiar dak esti incepator ?

Edited by Sylviu
Link to comment
Share on other sites

Guest MastaBlasta

o sa votez si eu cand ascult toate piesele...asta dc am cele 25 de posturi...oricum,felicitari participantilor si mult succes...:)

 

later edit:se pare ca am 33 de posturi...deci o sa votez...:)

Edited by MastaBlasta
Link to comment
Share on other sites

Guest Pufulete agresiv

eu l-am votat pe iliescu....oups...scuze..am nimerit forumu gresit!!!!

 

Scuze k ma bag...da n-ar fii bine sa nu facem publicitate...adik poate cineva poate sa fie influentzat de ceilalti.....Parerea mea....Respect!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Csernik

Nu stiu cat de corecta e votarea, unii nu cred ca au ascultat toate piesele....ar trebui verficat cumva si doar userii care au dw toate piesele sa poata sa voteze....in fine cred ca e un pic mai greu de facut chestia asta(sau daca ma gandesc bine..nu chiar asa:-P).....piesele cu nr.7,9 si 27 au fost descarcate de 127,119 respectiv 145 de ori...asa ca ..nu stiu cum voteaza lumea..dar nu pre cred ca e corect.... :)

 

 

 

Later: si uite un exemplu..dar asta e mai naspa..eu mi-am gasit foarte usor melodia care mi-a placut inca de la inscrieri..avea 2,83MB si erau doar 3 de dimensiunea asta si asa a trebuit sa descarc doar 3 melodii ca sa votez cu cine doresc...(faza e ca am nimerit din prima..ha..ha)

Edited by Csernik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.