www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Provocare pentru incepatori! Castiga o chitara electrica!


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest Csernik

Draga iosif, rolul adminului e sa asigure buna functionare a forumuloui si impunerea voineti majoritatii, adminul nu e un dictator, e un om care se asigura ca lumea se simte bine pe forum, pentru ca altfel pleaca. Asa ca poftim rostul la ce s-a spus...lumea isi exprima opinia care trebuie luata intr-un fel sau altul in considerare de catre admin.

Total deacord...daca am o parere de ce sa nu am libertatea sa o expun..asa ma simt mai bine chiar de nu ma baga nimeni in seama...dar daca nu zic nimic asa n-am nici macar sansa sa ma bage cineva in seama..in fine..mai sunt cateva ore si vom afla tot(la detalii ma refer).. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Pufulete agresiv

Sal'tare!!!

Se poate dezvalui cine a ramas, pe cine se pun voturile....daca a fost cineva descalificat.....Nu cred ca este o informatie clasificata...aaaaaaaaa.....sau e???:) Oricum...sper sa castige cel care merita si chiar are nevoie de o chitara.....Respect!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest TimeRobber

aaaa..am si uitat ...azi la 7 e momentul adevarului....sau cel putin momentul informatiilor , ca banuiesc ca incepe sesiunea de votare ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.