www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Prin Sibiu Nu Misca Nimic?


Voda
 Share

Recommended Posts

Salut!

 

 

Iti spun eu! NU MISCA NIMIC! Am fost la Rev Artistilor, in Oldies si am vazut 10 trupe (!) aproape IDENTICE. Stiu ca sibienii sunt conservatori, dar nici chiar asa! Sange si cover-uri! Atat! Sau poate n-am inteles eu nimic. Habar n-am! :)

 

Ma rog! Poti da ceva exemple despre "metal", te rog? Eu sunt cu bass-ul si caut si eu ceva oameni prin Sibiu. Dar am o mare rugaminte: daca vrei grohaeli, sange sau milioane de saisprezecimi, 32-imi +, exces de pedala dubla, te rog sa ma ignori :))), ca m-am saturat de extremele Sibiului: sange sau jazz. Eu vreu la mijloc! :)) Dar nici heavy metal, ca, dupa parerea mea, a cam murit!

 

Sa ai o zi buna!

 

Mihai :)

 

PS: Jos Guvernu' ! :))))

 

Link to comment
Share on other sites

salut

 

Mda cam trist sibiul din punctul asta de vedere...eram constient de situatie, dar am zis ca poate poate, nah in legatura cu genu de metal, stai linistit ca nici eu nu caut extreme...numai cu traforaje :)) si pedale duble...ceva cu simt :) si btw heavy metal in nici un caz ;))

Edited by Voda
Link to comment
Share on other sites

Hmmm...incepe sa devina interesant! :)

Ceva A Perfect Circle, Deftones, Tool, Rage Against The Machine? :) Intreb si eu!

 

Putem vorbi pe mess, daca vrei, ca aici vad ca imi iau "minusuri" deja si-mi "murdaresc" CV-ul :))) : mihaiciobotaru77@yahoo.com. Cred ca gasim si tobar. ;)

 

Pt cei ce mi-au dat minusuri: Nu am nimic cu stilurile respective, doar ca ma deranjeaza excesul si uneori lipsa de inspiratie a trupelor din Sibiu. Nu trebuie sa fiti de acord cu mine! Este parerea mea! Sau poate e cineva pe care l-a deranjat "Jos Guvernu'" ? :)))))))))

 

Ok. Peace!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest blink-blink

miky poate nu vad ceva miscare cand vin prin sibiuu:)))) sau poate te vad ca te apuci de saxofon cu pedala dubla:))))

 

si bah sa va fie rusine la care iati dat minusuri!!! isi exprima omu punctu lui de vedere!!!

 

 

P.S. JOS TOT SISTEMU!!! POWER TO THE PEOPLE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.