www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Expresso


Musaro Adriano
 Share

Recommended Posts

incercand sa colabores cu diverse persone am mai compus ceva piese, asta e mai demult, lam gasita acu in calculator si mam gandit sal postez sal asculte si colegi din rgc si sa ramana salvata pe aici

compositie personala, text ovidio/adry, clapa ionut, toba mitel si bas nico. chitara eu (uitasem,,,:lol: )

piesa se numeste FATA.

numai bine! adry

Mix fata.mp3

Link to comment
Share on other sites

incercand sa colabores cu diverse persone am mai compus ceva piese, asta e mai demult, lam gasita acu in calculator si mam gandit sal postez sal asculte si colegi din rgc si sa ramana salvata pe aici

compositie personala, text ovidio/adry, clapa ionut, toba mitel si bas nico. chitara eu (uitasem,,,:lol: )

piesa se numeste FATA.

numai bine! adry

 

Imi place :D

E foarte funky piesa, te face sa dansezi !

 

Iar tu Adriano, esti un geniu cu o chitara !

Edited by DraculVaDomni
Link to comment
Share on other sites

@baieti: Merci, nu e cine stiu ce, adica nu prea sa lucrat mult la piesa, important este sa ne simtim bine cand cantam ceva si sal facem cu placere.

@comanel: sigur frate, Rob Harris (chitarrist lui jamiroquay) este unul dintre mei preferati, cred ca este normal sa fie un pic de influenta. Vrem, nu vrem, toti chitaristi au influentele lor,si cei mai faimosi, si nu numai chitaristi.

Si oricum musica in generale lui jamiroquay personal imi da o stare de fericire, putere si de 'dancing' cu tot ca la dansat sunt o tzepa totala (asa zice sotie...:lol: ). La un moment data a incercat sa facem un curs de latino dancing, dar cand am vazut baieti cu pantaloane luciosi mulati in fund (se poate zice fund?) mam intors a casa ca un fulger, mie personal imi mirosea a 'gay tuned' (adica nu te plia cu spatele sa iai ceva de pe jos :lol: ) si find eu pe 'sector' sexual de moda vechie am preferat sa fac musica sa dansese ceilalti!!;) numai bine baieti!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.