www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TONI, m-ai omorat... :)

Ah, i-am promis lui Riffsjohn ca postez astea dar nu am mai apucat. My bad! Ambele "realizate" cu telefonul...

Noroc ca nu au vazut multi prostiile debitate de mine ca cine stie ce credeau...Mersi de poza da' vreau sa aduc o completare:e adevarat ca mi-ai promis da' eu NU AM VRUT sa pui clipu' ala... :) Pace! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

Doi Galbini...

Unde dreq' ai pus slider-ul?post-101-1158051650_thumb.jpg

 

 

mai traiesti ma? :)

tot cu magarii umblii, nu te-ai schimbat deloc :)) cand mai facem un snagov, ceva? :( (prietenii situ de ce la 8 dimineata nu trebuie sa dormi cand ai o statie de 100W in casa :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

mi se pare mie sau ai o boaba de strabism? :)

strabism nu???nu cred

m-am uitat atent la ochii mei si n-am sesizat nici o deviere de la axa

daca aveam cred ca mi-ar fi spus doctorii, parintii, cunoscutii, prietenii

in poza e altfel. ochii au doua axe paralele, nu? care privesc fiecare in puncte destincte (incearca sa te uiti in ambii ochi ai unei persoane, dar sa te concentrezi foarte mult la amandoi ochii. daca ai reusit sa ma anunti si pa mine) deci la obiectivul camerei e cam lafel...probabil priveam doar cu ochiul drept :)

Link to comment
Share on other sites

Povestire din ciclul "Bautura e buna, dar sa te tii de ea!"

 

In urma cu doi ani voiam sa plec cu prietenii la o cabana, de revelion. Nu au avut toti bani (bugetari, deh!), iar eu voiam sa fiu cu toti. Asa ca le-am spus: "Stiu ca imi va parea rau pentru idee, dar vom face revelionul la mine. Puteti veni cati vreti, cu cine vreti, nu ma intereseaza... va dau mancare si bautura la tot cartierul...

Dar participarea la cheful asta este cu o singura conditie, sine qua non.

Cine nu vine costumat de carnaval, nu intra pe usa. Si ca sa va stimulez, dau si premii. O sticla de Jack pentru cea mai tare costumatie masculina si o sampanie pentru cea mai tare costumatie feminina."

 

De atunci, in comuna Craiova inca se mai vorbeste despre cheful ala ca despre cel mai tare chef ever.

Au fost zeci de oameni, pe unii nici nu ii chemasem, costumati care mai de care...

Am avut orice, de la gagicile costumate in pirande sau vrajitoare, pana la pionieri, pacienti cu perfuzii cu votca, insotiti de infirmiere cu bonetica, ofiteri bonapartisti, un pirat, un scotian in kilt... chiar si un parasutist!!

 

Eu am fost imbracat in armura de soldat roman (luata de la teatru).

 

Sticla de jack a luat-o un taran vietnamez...

post-2133-1163677928_thumb.jpg

post-2133-1163678073_thumb.jpg

post-2133-1163678192_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.