www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze de tot felul


Guest Raskolnikov
 Share

Recommended Posts

22042013268_zpsa498567f.jpg

Cam asa arata dupa trei ore de ciocanit. Urmeaza sa-i fac partea de sub antebrat, degetele, sa-i adaug niste briz-brizuri apoi s-o finisez putin.

Grea meseria de fierar; de trei zile nu maoi pot canta din cauza durerilor de maini, deh, ciocanu' greu, nene.

Edited by impaiatu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

9207679684_f4da38b5d5_b.jpg

 

Mişto poză ! Super-mişto şi locaţia ! Nu ?

 

În altă ordine de idei, înţeleg c-ai fotat-o personal, poza adică... În cazul ăsta [ ţi-am dat număru' dă tălifon' dijaba, adică ], te las sa alegi tu una' din scuzele de mai jos şi mai vedem noi dup-aia cum te scoţi :

 

- "Ah, nu ! E o poză făcută acum mulţi ani !"

- "Mi-a scăpat telefonul pe jos şi am călcat cu Vaca pe el, mi s-a dus displaiu' şi n-am mai putut accesa agenda !"

- "Am o problema la demaror şi n-am putut opri motoru', aşa c-am făcut poza asta şi-am plecat mai departe "

- "Am venit cu autocarul, cu clasa în excursie şi doamna educatoare nu ne-a lăsat să îndepărtăm prea mult "

- "Eram răcit şi n-am vrut să... Până şi berea la halbă am comandat-o direct caldă, ca să nu ..."

- "Poza e de fapt făcută la Băicoi, da' am Photoşopat-o "

- "...n-am postat io !"

 

:)

 

.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"Io n-am fost acolo, am trimis doar aparatul foto in recunoastere si el n-o putut da telefon la Ramurel, pentru ca nu-i om (de aparat zic)". :clown:

 

Ma, am ajuns in Timisoara pe la 18, mi-am facut treaba, m-am cazat si-apoi m-a scos sefu' la bere in Piata Unirii, unde am beut pana pe la miezul noptii (buna tare Terapia nefiltrata!). Acu' daca-i spuneam ca-i musai sa ma vad cu maestrul Ramurel, sigur imi dadea seara liber, dar am fo' prost si n-am zis nimica. :)

 

Las' ca n-au intrat zilele-n sac si mai ajung io pe malul Begai, ca astia la care lucru acum au si-un birou pe langa sinagoga aia mare, frumoasa si parasita.

Edited by Doctor X
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.