www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme Cu Noul Rgc 3.0


cearny
 Share

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu imi mai functioneaza "View new content", imi da mesaj ca nu exista continut nou, desi, evident, nu e corect.

Mi se intimpla pe doua calculatoare diferite, pe ambele folosesc Safari.

 

E intr-adevar enervant, dar orice lucru abia aparut are bug-uri. Sunt sigur ca cei care se ocupa de forum vor rezolva toate problemele aparute. Nu platim nimic pentru accesul la acest forum, asa ca ar trebui sa avem tot respectul pentru cei care au pierdut zile intregi lucrand la el.

Link to comment
Share on other sites

Nu imi mai functioneaza "View new content", imi da mesaj ca nu exista continut nou, desi, evident, nu e corect.

Mi se intimpla pe doua calculatoare diferite, pe ambele folosesc Safari.

 

Si mie imi face la fel cu IE8 si cu Firefox. In plus, cum au mai spus si altii functia search merge doar atunci cand vrea ea.

 

Sper sa se rezolve cat mai repede genul asta de probleme, este destul de suparator sa stai sa navighezi prin tot forumul doar ca sa selectezi topicurile cu posturi noi.

Link to comment
Share on other sites

E intr-adevar enervant, dar orice lucru abia aparut are bug-uri. Sunt sigur ca cei care se ocupa de forum vor rezolva toate problemele aparute. Nu platim nimic pentru accesul la acest forum, asa ca ar trebui sa avem tot respectul pentru cei care au pierdut zile intregi lucrand la el.

 

Aºa o fi. ªi eu am zis ca tine, de multe ori, dar pã mine , sincer, începe sã mã necãjeascã faptul cã cotcodãcim pã islaz de-a moaca ºi nu ne lãmureºte nimeni cu nimic, mãcar sã "compãtimim" ºi noi ca (virgulã) coana Joițica, daca e ceva bai pã server...

Ma bate gându' sã-l întreb pã Georgicã, dacã io fi trecut supãrarea pã mine, dacã mã primeºte ºi pa mine la muzicanțicreºtini.ro, cã-mi iau SG-u' ºi coarnele ºi mã mut dracu' acolo...

 

:angry:

Link to comment
Share on other sites

postez si aici in speranta de a rezolva cat mai repede aceasta dilema. in mod paradoxal, cel putin pt mine, am dat mai multor persoane "-". cum se intampla, habar nu am, dar as dori sa se termine balciul. primesc tot felul de mesaje in care mi se cere sa explic de ce fac asta

 

PS cine se joaca cu nick-ul meu?

Link to comment
Share on other sites

Ma deranjeaza-fara ca asta sa tina de noua versiune a RGC-ca exista o multime de topicuri care ar trebui mutate la arhiva, ca sunt postate topicuri in sectiuni neadecvate subiectului, ca sunt prea multe "sticky" la cafenea, ca nu (prea) functioneaza butonul "report", de sectiunea "duel" nici nu mai are rost sa amintesc, ca nu se ofera explicatii pt. unele nereguli si ca in general RGC a devenit un fel de sat fara caini. Pacat.

 

Apropo de asta, poate face cineva curatenie la mica publicitate, sint topicuri sticky si fara activitate de ani de zile, banuiesc ca ori s-au vindut ori nu mai sint valabile.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

De vre-o sãptãmânã am remarcat cã unele topicuri cu posturi noi nu îmi apar ( mie, cel puțin ) la secțiunea "Today's active content" .

Am observat asta accesând întâmplãtor "My content".

Nu sunt mereu aceleaºi topicuri în cauzã. Într-o zi unul într-altã zi altul...

Pun doua screenshot0uri de exemplificare, "trase" acum câteva minute. Topicul în cauzã este "Cinema Club" ( astãzi, pentru cã ieri era "Fanclub Vintage", care azi se vede...:wacko:)

 

post-10823-0-65200900-1301394958_thumb.jpg

post-10823-0-39551400-1301394973_thumb.jpg

 

Mai e o situație, cu imaginile postate dinspre Photobucket de exemplu ( mai ales în topicul cu "Related picture" ). De multe ori apare scris "Image posted" în locul în care ar trebui sa fie imaginea... Probabil cel ce o posteazã o vede...

 

PS : Eu folosesc Mozilla/5.0

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Profile pic si avatar nu sunt acelasi lucru.

 

Explicati-mi si mie, va rog, unde vedeti voi profile pic si avatar pic, ca eu la profile settings n-am decat un singur camp cu "photo". Nu-mi spune daca e de avatar, daca e de profil. Poate nu ma uit eu unde trebuie...

Link to comment
Share on other sites

Eu, de vreo 2-3 luni, nu pot sa imi pun poza la avatar. Cand am vrut sa o schimb pe cea veche, nu mi-a incarcat-o pe cea noua, iar acum daca vreau sa imi pun poza imi arata ca incarca oricat il las deschis, fara niciun rezultat.

 

Incearca eventual sa pui poza in format .png, eu am avut ceva probleme cand mi-am schimbat poza la avatar. Poate-o vrea sa mearga asa.

Edited by mike KidLazy
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.