www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Provocare pentru incepatori! Castiga o chitara electrica!


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Sick

incercarea mea ... am o acustica ... e cam varza dar merge de cantat si exersat pe ea . nu imi permit o electrica d-aia ma bag si eu la concurs. incercarea e facuta cu chitara unui prieten

incercare_concurs_rgc.mp3

Edited by Sick
Link to comment
Share on other sites

Guest Csernik

M-am decis sa postez si eu...oricum...dupa cate am auzit nu prea am sanse.Cant de aproape 1 an si vreo 5 luni si de 3 luni la electrica...erau zile in care nu cantam si zile cand ma apucau dracii si cantam si vre-o 7 ore.

In cea mai mare parte am improvizat si acum ma gandesc ca in 2 saptamani putea sa sune mai bine daca nu improvizam...gaseam ceva..acum..in fine...asta e... :):)

Am inregistrat pe PC cu Guitar FxBox 2.6 si cu un Epiphone SG Special.

 

:) Here it is:

RGC.ro___Provocare__Incepatori__Csernik.MP3

Edited by Csernik
Link to comment
Share on other sites

Guest TimeRobber

Cand vom afla fericitul castigator ?

Azi daca se inchide sesiunea de inscrieri , se va da verdictul ? sau mai avem de asteptat o saptamana de votare ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Salty Joe

Deci sunt si eu incepator si cant la chitara de aproape un an 11 luni din care 5 zdranganeala si restu 6 ore de chitara. Ok deci aici ii si incercarea mea...Am facut inregistrarea cu o chitara Stagg Western acustica.Sper sa fie placul unora macar.

Mitru_provocare2b.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest mircea

Asta e ultima varianta ... nu sunt foarte multumit de tonul pe care-l aveam atunci ... gherle ... nu mai incerc sa ma scot ... e cam tot ce pot momentan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest floare

bine ca mai sunt 5 de minute din concurs...hopa si yo! ce Dumnezo`? :)

anyways, suna aiurea chestia asta, da noah, at least i tried...si inca in a very short amount of time

deci nu va inghesuiti s-o ascultati! :)

floare.mp3

Link to comment
Share on other sites

:-w

 

 

nu mai am rabdare...pana la urma...se voteaza acum in cateva minute?..sau avem timp la dispozitie?

 

nu mai am rabdare...pana la urma...se voteaza acum in cateva minute?..sau avem timp la dispozitie?

 

nu mai am rabdare...pana la urma...se voteaza acum in cateva minute?..sau avem timp la dispozitie?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.