www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Epiphone Goth Thunderbird Iv Bass


gabip91
 Share

Recommended Posts

Am un Goth de vreo 6-7 luni, nu regret ca l-am luat. Are cateva probleme, cum ar fi ceva neck-dive care se rezolva usor, forma usor incomoda la inceput si accesul mai greu la freturile de sus. De sunat suna bine, are un ton mai suparat, bun pentru genuri mai grele, si la mana mi s-a parut usor si comod.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest dachsund

Proprietarii unei astfel de chitare vor fi poate interesati sa stie ca simbolul ala le poate face probleme, din cauza asocierii recente cu grupuri ca Noua Dreapta. Eu am auzit ca un basist dintr-o trupa fara treaba cu ideologia ND a fost certat pe chestia asta si obligat sa-l acopere cu ceva.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

am aceleasi doze TB-Plus (si probabil si aceeasi parte electronica) si suna bine. Miriie si bubuie cum ar trebui sa miriie si bubuie niste humbuckere ca lumea. Cel putin ca sunet din doze, da. Am incredere in dozele alea sa ma duca pina in luna si inapoi.

 

@dachshund : El se vinde in Germania fara crucea acoperita. e de gindit pe tema asta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Proprietarii unei astfel de chitare vor fi poate interesati sa stie ca simbolul ala le poate face probleme, din cauza asocierii recente cu grupuri ca Noua Dreapta. Eu am auzit ca un basist dintr-o trupa fara treaba cu ideologia ND a fost certat pe chestia asta si obligat sa-l acopere cu ceva.

 Asta e la rubrica umor sau tampenie romaneasca  ?  :1st:  Nu cumva erau taiati imprejur  doritorii de cover  ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.