www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Phenomenon Cauta Tobosar


tatal
 Share

Recommended Posts

Trupa PhenomenOn cauta tobosar serios, dedicat si cu experienta de scena. Nu se accepta proiecte muzicale paralele, varsta maxim 19 ani.

detalii,

contact@phenomenon.ro

andrei_balasa2000@yahoo.com

 

Pentru cei curiosi, motivul pentru care tobarul nu mai este in trupa, il gasiti aici:

http://www.phenomenon.ro/forum/viewtopic.php?f=23&t=1011

Link to comment
Share on other sites

Guest alin_tobe
Sunt foarte multe motive dar spun numai unul. Phenomenon ofera cantari foarte multe in tara si peste hotare (practic orice week-end este ocupat) si sunt repetitii foarte multe.

 

Cate repetitii sunt/zi si cam cat timp este ocupat cu trupa :)

Link to comment
Share on other sites

Audierile pentru tobosarul trupei PhenomenOn vor avea loc sambata 16 octombrie ora 12-13 si

luni 18 octombrie ora 20-21. Cei interesati sa dea e-mail pe contact@phenomenon.ro

 

Alin- 23 de ani nu este o varsta prea mare si daca esti tobar f. bun si nu vad nici o problema asta

Rock- trupa are in repertoriu - compozitii si cover-uri cantate in maniera proprie.

Edited by tatal
Link to comment
Share on other sites

Guest alin_tobe
Audierile pentru tobosarul trupei PhenomenOn vor avea loc sambata 16 octombrie ora 12-13 si

luni 18 octombrie ora 20-21. Cei interesati sa dea e-mail pe contact@phenomenon.ro

 

Alin- 23 de ani nu este o varsta prea mare si daca esti tobar f. bun si nu vad nici o problema asta

Rock- trupa are in repertoriu - compozitii si cover-uri cantate in maniera proprie.

 

Trebuie sa pregatim ceva?

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa pregatim ceva?

 

Sambata intre orele 12.00 si 13.00 va asteptam pe str. Elena Cuza nr. 12 sector 4 pentru prima auditie. Pentru asta trebuie sa pregatiti doua piese " Cinderella story si Baga riffu"

 

Dati in prealabil un e-mail de confirmare la contact@phenomenon.ro

Link to comment
Share on other sites

Confirm!

P.S.Frumoase piesele!!!

 

Multumesc in numele baietilor. Sa inteleg ca tu confirmi ca vii la auditie. Da-mi un e-mail cu datele tale (nume, varsta, un cv si data pe care vii la auditie, sambata sau luni) pe contact@phenomenon.ro

Edited by tatal
Link to comment
Share on other sites

Guest alin_tobe
Multumesc in numele baietilor. Sa inteleg ca tu confirmi ca vii la auditie. Da-mi un e-mail cu datele tale (nume, varsta, un cv si data pe care vii la auditie, sambata sau luni) pe contact@phenomenon.ro

 

Am dat mail la contact@phenomenon.ro si mi se intoarce. Am incercat si pe Andrei sa-l pun in lista si nu am primit inca confirmarea la request? cum pot da de dumneavostra?

Edited by alin_tobe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.