www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Digitech Metal Master Si Behringer Nr100


Guest aind
 Share

Recommended Posts

salut,

vand Digitech Metal Master la cutie, stare foarte buna, fara garantie, luat de la Mihai:

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=49488

si un Behringer NR100 cu butonul de decay destul de loose (in garantie la Senia, cumparat acum o luna si ceva dar mi-a fost lene sa-l trimit inapoi sa mi-l schimbe cu unul cu butonul ok..)

plus un cablu Stagg alb de 0.4 pentru ele cu doar 200 ron + taxe de curier.

contact via PM pe forum sau ym: petredaniel

multumesc.

Link to comment
Share on other sites

asadar pachetul de doar 275 ron arata asa:

 

1. digitech metal master (in cutie, fara garantie, stare foarte buna)

2. digitech grunge (doar pedala, fara garantie, stare chiar ok)

3. behringer nr100 (butonul decay e cam loose, nu mai dau de garantie..)

4. casti behringer hps3000 noi noute

5. un cablu cordial intre efecte

Link to comment
Share on other sites

Guest malakian

daca tot insisti sa le dai la pachet, cred ca o sa astepti mult si bine, pt ca poate cineva e interesat doar de un anumit obiect dintre cele puse la vanzare, dar nu are bani si nici nu isi doreste celelalte lucruri...zi si tu preturile pt fiecare in parte ca m-ar interesa cate ceva de acolo

Link to comment
Share on other sites

daca tot insisti sa le dai la pachet, cred ca o sa astepti mult si bine, pt ca poate cineva e interesat doar de un anumit obiect dintre cele puse la vanzare, dar nu are bani si nici nu isi doreste celelalte lucruri...zi si tu preturile pt fiecare in parte ca m-ar interesa cate ceva de acolo

 

salut, poti sa te uiti in magazinele online , apoi la preturile celorlalte de pe forum si apoi sa-mi faci oferte :)

thx.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Cristian ''GNLSSJ7'' T.

Mai ai Metal Master-ul? Daca da, zi direct cat vrei pe el? N-am de gand sa-ti fac oferta sa nu zici ca te jignesc cumva, insa la mana I in magazin e 365, tu l-ai luat la mana a II-a cu 250 sau cat ai negociat, iar mie mi-ar ajunge la mana a III-a, iar pe forum DigiTech Metal Master e intre 200 si 220 din cate am vazut, deci... astept un pret daca te hotarasti si nu am nevoie de casti.

Link to comment
Share on other sites

Mai ai Metal Master-ul? Daca da, zi direct cat vrei pe el? N-am de gand sa-ti fac oferta sa nu zici ca te jignesc cumva, insa la mana I in magazin e 365, tu l-ai luat la mana a II-a cu 250 sau cat ai negociat, iar mie mi-ar ajunge la mana a III-a, iar pe forum DigiTech Metal Master e intre 200 si 220 din cate am vazut, deci... astept un pret daca te hotarasti si nu am nevoie de casti.

 

salut,

sorry pentru raspunsul intarziat, nu mi-a mai trimis mail..

mai am metal masterul, am dat cam 275 si ceva pe el cu tot cu transport, daca ajungi la pitesti sa-l iei cu 150 ron, daca nu, ti-l trimit si platesti taxele la curier si ramburs..

Edited by aind
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

bleh, s-a pus praful pe el :)

 

asadar digitech metal master in cutie, fara garantie, in stare foarte buna, luat in toamna trecuta de aici de pe forum plus behringer nr100 plus un singur alimentator de 9v egal cu 200 ron fara taxele postale sau de curier rapid :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

salut dan, ar fi prea ieftin, pe bune... il dau la pachetul de mai sus doar, 200 ron..

multumesc pentru mesaj (daca ai nevoie de un noise reducer adevarat - cauta un boss ns2).

 

digitech metal master + behringer nr100 + 1 alimentator de 9v + un cablu de 3m ibanez = 200 ron

 

+ o pana de vreo 1.5mm cred, celuloid, cu jimi hendrix :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ok, ultima oferta:

 

digitech mm + behringer nr100 + ibanez sm7 + patch ibanez L + alimentator 9v pentru unul din efecte + pana jimi hendrix = 200 ron.

 

cumparatorul plateste curierul.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.