www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nu-mi Functioneaza Amplitube Guitar Fender


Guest gamebit
 Share

Recommended Posts

chitara se aude cand e conectata la pc dar cand intru in amplitube guitar nu se intampla nimic- adica nu se aude niciun efect.trebuie sa fac niste setari pe undeva?

Link to comment
Share on other sites

trebuie sa fac niste setari pe undeva?

Te așteptai sã-ți citeascã gândurile și sã se configureze automagic?

 

1. Citești manualul aplicației.

2. Dacã nu te-ai lãmurit, contactezi IK Multimedia Support.

3. Dacã nici așa nu se rezolvã, te apuci sã cauți situații similare. Ai fi surprins câte thread-uri de acest gen existã doar pe acest forum.

4. If all else fails, deschizi un thread nou unde prezinți cât mai multe detalii despre problema ta.

 

Nu ți se pare firesc acest parcurs?

Link to comment
Share on other sites

normal ca m-am gandit la ce ai spus tu dar tot nu merge.eu am cerut un sfat nu sa mi se citeasca gandurile.da am vazut ce se scrie pe acest site in legatura cu acest program dar nu m-am lamurit cu nimic.va rog dati-mi un sfat.spuneti-mi daca si voi ati patit sa nu vi se auda niciun efect

Link to comment
Share on other sites

am bifat acolo line in-eu am bagat mufa de la chitara in gaura albastra a pc-ului.e bine?acum mi se aude un harait dar tot nu merg efectele.

Link to comment
Share on other sites

am reusit.va multumesc foarte mult.totusi de ce se aude un zgomot de fundal?eu am placa de sunet incorporata.

 

Am facut si eu un test cu amplitube 3 din curiozitate.. si dupa ce i-am dat de cap am ajuns la acelasi zgomot de fundal.. nu e foarte puternic dar deranjeaza oricum..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.