www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Film Cum Se Catara Unu'


Stimpson J. Cat
 Share

Recommended Posts

Holy sh*t!!!

 

Ma simt ca si cum as fi acolo uitandu-ma. Ma sperie groaznic de tare inaltimile [mi-e frica si pe un pod nu foarte inalt dar fara balustrada] dar pe asa ceva.

Atata curaj. :)

Link to comment
Share on other sites

WOW!!! tare! dar cred ca era fain sa-l trucheze pe tipul ala cazand din varf . ceva de genul : se rupe carligul, el se prinde cu mainile de ce apuca, aluneca si BUM. iar la cadere sa puna camera pe un manechin. era mai tare decat este.

Link to comment
Share on other sites

WOW!!! tare! dar cred ca era fain sa-l trucheze pe tipul ala cazand din varf . ceva de genul : se rupe carligul, el se prinde cu mainile de ce apuca, aluneca si BUM. iar la cadere sa puna camera pe un manechin. era mai tare decat este.

 

Sau sa para un accident si apoi sa vedem cum se deschide o parasuta ! :)

Link to comment
Share on other sites

Acuma, când se terminã filmulețul, stau un pic ºi mã gândesc cum s-a ridicat construcția aia... Acolo treabã...

 

Precis sunt ceva grade bune sub temperatura la sol, ai o cheie fixã în mânã sau douã, elicopterul deasupra ta, cu pilotul transpirând ca sa ținã aparatul pe poziție ºi suflând pe tine aer cu peste 100 de kilometri pe orã numai sã nu miºte segmentul de coloanã s-o poți prinde ( cred cã 20-30 de ºurburi/piulițe la îmbinãri ). O piulițã scãpatã din mânã, care "pleacã" spre sol de la înãlțimea aia...

Link to comment
Share on other sites

@ Magic Mushroom . si care mai este farmecul daca-l vezi ca supravietuieste? era fain sa vezi manechinul cazand si sa crezi ca era chiar un om si apoi sa spui: saracul...

@ ramurel . ai dreptate, o piulita cat de mica de la distanta aia trece si prin mama castilor de protectie. sa-ti cada asa ceva pe cap ca R.I.P scrie pe o piatra peste tine.

Link to comment
Share on other sites

Va dati seama ca sa urci iti ia o groaza de timp, dar daca in timpul acela incepe o furtuna si cand ajungi in varf incepe sa fulgere? lol

 

Nu pãțeºti nimic dacã ai mânuºi ºi e paratrãznet pe stâlp... Eºti ca pasãrea pe cablu' de curent...Curentul e "grãbit". Alege cel mai scurt drum.

Link to comment
Share on other sites

 

Mai schimbã omu' becul. :lol: Oricum...la început cred cã a avut emoții, acum este deja o rutinã. Asta e munca lui, pentru asta e plãtit...ºi cred cã este plãtit destul de bine. Nu cred cã oricine poate urca atât de mult. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.