www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Squier Affinity Precision Bass Vs Ibanez Gsr180


Guest GrungeRocker
 Share

Recommended Posts

Guest GrungeRocker

Salut,as dori sa achizitionez un bas si nu stiu care suna mai bine dintre cele doua,pe deoparte imi place cum arata Ibanez-ul dar nu stiu daca suna la fel de bine precum Squier Affinity P-bass,astept sfaturile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Salut,as dori sa achizitionez un bas si nu stiu care suna mai bine dintre cele doua,pe deoparte imi place cum arata Ibanez-ul dar nu stiu daca suna la fel de bine precum Squier Affinity P-bass,astept sfaturile voastre.

 

Daca poti,mai bine mai asteapta putin (ca sa mai strangi bani), si opteaza pentru un vintage modified de la squier sau un clasic vibe.

Sau de la ibanez modelele mai ieftine de la soundgear.

 

Ai face o alegere excelenta.

Link to comment
Share on other sites

Daca poti,mai bine mai asteapta putin (ca sa mai strangi bani), si opteaza pentru un vintage modified de la squier sau un clasic vibe.

Sau de la ibanez modelele mai ieftine de la soundgear.

 

Ai face o alegere excelenta.

 

Si eu iti recomand un Classic Vibe sau Vintage Modified. Un Jazz Bass Vintage Modified este un intrument excelent si extrem de versatil, am cantat si pe Classic Vibe P-Bass 60 si suna super bine pentru cat costa.

Link to comment
Share on other sites

Guest GrungeRocker

Fratilor,nu mai imi dati alte exemple de bas-uri,eu am intrebat care este mai bun dintre Squier Affinity P-bass sau Ibanez Gsr180,va rog stati on topic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.