www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Asta Da Lopata!


lupul alb
 Share

Recommended Posts

 

A fost postat clipul pe chat acum 2-3 zile parca.

Yep i posted it :lol: mi-a dat un preten clipul si ma miram cum de nu e pe rgc topic, well acum e :)

 

Lasati copii ca nu are nimic nimeni cu ibanez, se mai distreaza unii :)

Also with this la nevoie, u can actually dig with it in a survival situation :lol:

Edited by Razvan S.
Link to comment
Share on other sites

Mai bine iti iei un grg orice tip din seria yo' Gi..ooo

Ma gandesc foarte serios sa imi fac si io un Ibanez din asta da vreau unu cu o coada mai groasa sa imi incapa 6 corzi si sa-i fac si fretboard.

 

I-as mai adauga si o talpa acolo la limba aia de metal ca sa stea mai comfortabil pe picior.

 

 

Oricum asta e reclama "neloiala" la dozele Bill Lawrence. Iti dai seama ce doze beton fac ei daca si un Ibanez de sapat in gradina suna misto cand ii pui doze Bil Lawrence.

Link to comment
Share on other sites

heeeei, cum poti sa canti pe un ibanez gio, eu spuneam sa-l folosesti la indeletniciri pe langa casa ta, sapat in gradina, amenajat flori :lol: ca vorba vine... as scarmana si eu un prestige, inca si cum :)

Am deja o lopata Ibanez mult mai buna decat orice Gio si am bani pt un Prestige deci nu se pune problema sa ma murdaresc cu un Gio. Lopata vreau sa o fac pt distractie cu prietenii, spectacol, etc.
Link to comment
Share on other sites

Guest Omunegru

Pai... ma gandeam ca daca iau o doza dimarzio si cu procesorul pe care il am ar suna ok(doar distorsuri).

 

Dar...Daca nu e chiar nicio sansa renunt :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.