www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobe


Guest yoda
 Share

Recommended Posts

am si eu o intrebare..sunt taburi si pentru tobe..dar cum se citesc? si niste sfaturi de incepatori...sau exercitii sau lectii ceva pe net:D...

Edited by yoda
Link to comment
Share on other sites

salut!

 

iata oferta mea:

- te pot invata sa citesti partituri de tobe

- scot partitura pentru orice stil de muzica: orice piesa, dar daca vrei neaparat tab fac si asta, dar NU AI NOTATII RITMICE, deci vei canta dupa ureche si nu garanteaza nimeni ce auzi sau ce stii tu sa auzi!

 

oferta este valabila pentru chitaristi / basisti / tobosari

 

Dan - 0743.058.483 sau lectiademuzica@yahoo.com

Edited by danpopp
Link to comment
Share on other sites

multam..dak se poate mai bagati si voi ceva pe aici..niciodata nu strica sa inveti cate ceva in plus:D:D id rocker_zeus99

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

multam..dak se poate mai bagati si voi ceva pe aici..niciodata nu strica sa inveti cate ceva in plus:D:D id rocker_zeus99

Deci man pe net e cam greu sa gaseshti lectii si alte chestii de gen desi la evans pe site vei gasi cateceva in special despre cum sa acordezi tobele si chestii de genul asta.Vad ca intrebi de aste si nu de cineva care sa te invetze deci vrei sa fi autodidact.Vei avea mult de munca si rezultatele vor veni greu.Daca te intereseaza am eu pe cd lectzii cu Dave Weckl daca vrei imi dai un pm si vorbim am vreo 4-5 cd si ti le pun la dispozitzie cu placere ,dar e mult pana acolo el face pana si cele mai super grele chestii sa para banale si ai sa observi ca la tine e chiar greu.Eh asta e el bate de multi ani si studiaza la un cu totol alt nivel.Ah si era sa uit chestii de tobe gaseshi mai multe pe forumul xbass.ro unde chiar e un thread de tobe.Succes la studiu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.