www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Paul Gilbert In Romania


Guest RaresD
 Share

Recommended Posts

Guest RaresD

"Dupa cum este anuntat pe site-ul oficial, PAUL GILBERT va sustine doua concerte in Romania, unul in data de 3 decembrie 2010 la Sibiu in clubul Old Frends si altul in data de 4 decembrie la The Silver Church din Bucuresti.

Chitaristul american este cunoscut in primul rand pentru activitatea sa in trupa Mr Big.

Pentru concertul din Bucuresti biletele pot fi achizitionate la pretul de 50 lei, respectiv 130 lei (VIP). Din 15 noiembrie pretul se majoreaza la 70 lei, iar in seara concertului la 90 lei. "

(http://www.promusicprod.ro/maximumrock/pag..._in_Romania.php)

 

 

http://www.paulgilbert.com/2010EuropeTour.html

Edited by RaresD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

E mare locatia asta Silver Church, cam cati oameni incap? sunetu cum e?

ma bate gandu sa fac un "tur de forta" de la Cluj la Sibiu pe 3 dec si pe 4 dec apoi la Bucale :)

locatia din Sibiu pare foarte mica din ce poza am gasit pe net, adica penibil de mica si ingusta, si for fuck sake e Gilbert - hahaha

Link to comment
Share on other sites

E mare locatia asta Silver Church, cam cati oameni incap? sunetu cum e?

ma bate gandu sa fac un "tur de forta" de la Cluj la Sibiu pe 3 dec si pe 4 dec apoi la Bucale :)

locatia din Sibiu pare foarte mica din ce poza am gasit pe net, adica penibil de mica si ingusta, si for fuck sake e Gilbert - hahaha

 

Pai intra cam 500 de persoane daca nu ma insel.Ca si sonorizare e foarte ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

am fost la Sibiu, absolut fabulos !!! un vis devenit realitate...cine ar fi crezut in urma cu 15 ani cand copiam pe caiet din lectiile de chitara, trase prost pe o caseta video (eu nu o aveam ca un video era cam scump totusi :lol: )

daca ma organizam mai bine mergeam si la Bucale a doua zi...cu siguranta am sa mai merg sa il vad :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.