www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Line6 Pod Xt Live


Guest andreimanea
 Share

Recommended Posts

Guest andreimanea

procesorul are niste probleme:

1 s-a rupt un buton( effect tweak)..da e facuta o improvizatie

2 alt buton nu merge(select knob)

se poate repara la AV audio sys

bine faza e ca nu stiu cum folosesc altii procesorul asta pt a-si face tonuri da eu il folosesc numai cu pcu ca sa le fac pt ca interfata pc e super usoara in comparatie cu interfata procesorului deci nu e prea mare bai, si oricum se poate repara cred ca destul de ieftin..ca in principiu sunt doar de inlocuit butoanele si atat

nu s-a cantat mai deloc pe procesor pt ca am folosit mai mult boss gt-8u, da am avut ghinionu asta cu butoanele si l-am luat din ungaria si mi-a fost cam greu cu garantia ( mi-a fost si lene tre sa recunosc)

o sa postez niste poze cu el si cu butoanul care nu merge si cel care are improvizatie maine

pret 8 mil

id mess andrei_visavis@yahoo.com

tel 0722454536

Edited by andreimanea
Link to comment
Share on other sites

Guest andreimanea

sunt din sinaia da locuiesc acum in bucuresti... l-am luat acum 3-4 ani ,cam asa, din ungaria....nu mai stiu exact cat am dat pe el..da oricum mai mult decat e acum pe thomann:( stii cum se devalorizeaza procesoarele)...o sa ma uit pe factura cand ajung in sinaia si o sa vad cat am dat pe el:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.