www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ziua Chitarelor 3


Guest Corraxe
 Share

Recommended Posts

Guest costi iorga

Am primit invitatia Corrado, multumesc!

Stimati colegi de forum, grabiti-va sa va faceti rezervati pe utimele locuri! Ne vedem in Bucuresti!

 

Edited by costi iorga
Link to comment
Share on other sites

Guest The Black Cat

Imi doresc si eu din tot sufletul sa i-au parte la acest eveniment, pentru ca Jennifer Batten reprezinta pentru mine MODELUL meu chitaristic.

Ar fi o motivatie si o experienta extraordinara pentru mine a vedea o asemenea istorie pe viu.

Va rog sa imi spuneti cum pot intra in posesia unei invitatii la acest eveniment. si mai multe detalii organizatorice.

Va multumesc, anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Imi doresc si eu din tot sufletul sa i-au parte la acest eveniment, pentru ca Jennifer Batten reprezinta pentru mine MODELUL meu chitaristic.

Ar fi o motivatie si o experienta extraordinara pentru mine a vedea o asemenea istorie pe viu.

Va rog sa imi spuneti cum pot intra in posesia unei invitatii la acest eveniment. si mai multe detalii organizatorice.

Va multumesc, anticipat.

 

dai mail la corrado@ziuachitarelor.com cu datele tale si primesti invitatia

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

ultimile locuri disponibile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pentru rezervare corrado@ziuachitarelor.com

si mai e doar o septmana pentru a trimite entry de la guitar contest !!!!!

incepnd de azi postez aici entry care mau placut mai mult

incep cu Ignazio Di Salvo

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=bzbV2IYm-NQ...player_embedded

 

 

 

 

 

dece nu se vede filmulet?

Edited by Corraxe
Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
De invitatiile celor care au raspuns corect in cadrul concursului ce se mai aude? :)

 

 

scaune in sala pe rand 1 au numele lor, si au loc rezervat

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
Ok! Multumesc pentru raspuns!

Sa inteleg deci ca vom intra pe baza de buletin. :)

 

 

nu trebuie buletin, ajunje sa spui nume la intrare, unde este lista cu numi de persone care au drept de a intra, atat

Link to comment
Share on other sites

Guest Hedonic Patern

Personal, abia astept sa-l vad pe TJ Helmerich... Daca tot ne-a obisnuit Corrado cu legende fusion gen Howe sau Garsed...

 

Ar fi misto sa-l aduca la anul pe Kotzen sau chiar pe Henderson sau Holdsworth :)

 

 

tnx Corrado :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
Personal, abia astept sa-l vad pe TJ Helmerich... Daca tot ne-a obisnuit Corrado cu legende fusion gen Howe sau Garsed...

 

Ar fi misto sa-l aduca la anul pe Kotzen sau chiar pe Henderson sau Holdsworth :)

 

 

tnx Corrado :lol:

 

 

mersi mult!!!!!!!

2 chestie importanti :

1 ) mai sunt doar 5 zile pentru pune un entry , cu guitar contest .... si pana acum doar 1 roman a pus un entry

2) pentru cine inca nu a facut rezervarea sa faca repede locuri sau cam terminat au remas foarte putine libere

 

ne vedem toti pe 18 septembrie Corrado

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Are you ready for Dave MArtone?

 

 

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" /> Edited by Corraxe
Link to comment
Share on other sites

mi-a soptit o pasarica :) urmatoarea veste : s-au suplimentat locurile cu 100 scaune,asa ca inca mai puteti face rezervare la

guitarbassdiscipline@gmail.com

 

 

contul lui corrado de rgc precum si siteul ziuachitarelor.com au fost hackuite si astfel cel mai sigur este sa va rezervati loc folosind adresa de gmail

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
mi-a soptit o pasarica :) urmatoarea veste : s-au suplimentat locurile cu 100 scaune,asa ca inca mai puteti face rezervare la

guitarbassdiscipline@gmail.com

 

 

contul lui corrado de rgc precum si siteul ziuachitarelor.com au fost hackuite si astfel cel mai sigur este sa va rezervati loc folosind adresa de gmail

 

 

post-3267-1283763979_thumb.jpg

 

 

 

Mersi Mult, si mersi lui Cosu!!!!

 

atasez poster Lui Michael Lee Firkins!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
wtf is wrong with people? :lol:

:)

 

Exista o gramada de invidiosi pe lumea asta, in tara, in oras, pe acest forum, etc... Se stiu ei care sunt!

That's wrong with people!

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
Exista o gramada de invidiosi pe lumea asta, in tara, in oras, pe acest forum, etc... Se stiu ei care sunt!

That's wrong with people!

 

 

dar noi suntem buni si superiori si in tara asta oras asta forum asta e plin de omeni buni, cine vrea sa fie alaturi de mine in project meu Ziua Chitarelor prin care vreau sa Bucuresti devina capitalea europea al chitara moderna este bine venit..... despre cei 4 pisici bolnavi de invidia ce sa zic "molti nemici molto onore"

orcum uite ce scrie pe libertatea

 

http://www.libertatea.ro/stire/jennifer-ba...nia-302552.html

 

dar noi suntem buni si superiori si in tara asta oras asta forum asta e plin de omeni buni, cine vrea sa fie alaturi de mine in project meu Ziua Chitarelor prin care vreau sa Bucuresti devina capitalea europea al chitara moderna este bine venit..... despre cei 4 pisici bolnavi de invidia ce sa zic "molti nemici molto onore"

orcum uite ce scrie pe libertatea

 

http://www.libertatea.ro/stire/jennifer-ba...nia-302552.html

 

 

si inca http://www.agentiadepresamondena.com/news/...in-romania.html

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Salutare, tuturor. Sunteti pregatiti pentru Ziua Chitarelor 3? Mai este foarte putin pana pe 18 septembrie.

Prin acest mesaj, vreau sa va informez ca vechiul site al festivalului www.ziuachitarelor.com, a fost victima unui atac informatic, festivalul nefiind sters sau anulat si nici nu va fi vreodata. A fost doar sters, vechiul site.

Din acest moment site- ul oficial al festivalului este www.ziuachitarelor.eu

Pentru orice tip de informatie nu ezitati sa ma contactati pe email corrado@ziuachitarelor.eu, sau la telefon 0734 013 333, skype si yahoo messenger cu id-ul guitarbassdiscipline.

Va astept pe toti pe 18 septembrie de la ora 10.30 la teatrul bulandra, sala izvor strada ..... impreuna cu Andres oberg – Dave martone – Jennifer Batten - michael Lee Firkins – Stuart Hamm – TJ Helmerich – Damjan Pejcinoski – Dragianni –Mrius Pop .

Ciao si Rock and roll, Corrado

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.