www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ziua Chitarelor 3


Guest Corraxe
 Share

Recommended Posts

Guest Corraxe
+ calin grigoriu, marius bob (neuro)...

 

Eu unul mentionez ca m-am saturat sa vad in concurs numai ninja care fac flik flakuri la chitara. In schimb nu m-a miscat nimeni. Vreau sa vad idei, compozitie, melodie... si mai putin sport. De aia zic eu ca exemplele mele sunt in aceasta directie, dorita de mine. Sunt oameni care nu doar canta grozav, dar care au si inteles despre ce e vorba. Compun, cauta, experimenteaza...

 

Si daca o sa vine vreodata Jeff Beck, desi ma indoiesc sincer, dar sper din tot sufletul sa ma insel... it will be complete!

 

 

kiko concurs este deschis.......faza stii care este ca primesc inscrieri din thailandia, guatemala, toata europa, dar din romania extrem de putin, cu tot ca potentiali cuncurenti sunt

Link to comment
Share on other sites

Corrado... cum facem cu invitatiile pt. editia 3 ? Ne ai in baza de date sau iti trimit pe profilul tau adresa de mail ? Eu am fost la primele 2 si as mai vrea o invitatie pt. un prieten.

Merci mult !

 

p.s.

In continuare zic Patrick Rondat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
Corrado... cum facem cu invitatiile pt. editia 3 ? Ne ai in baza de date sau iti trimit pe profilul tau adresa de mail ? Eu am fost la primele 2 si as mai vrea o invitatie pt. un prieten.

Merci mult !

 

p.s.

In continuare zic Patrick Rondat.

 

 

rezervari incep duminica

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
Michael Lee Firkins

 

 

You are the new Winner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O sa avem Si Michael Lee Firkins!!!

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

 

 

asa ca o sa avem

1) stu hamm

2) Vinnie Moore

3) Jennifer Batten

4) Andreas Oberg

5) Damjan Pejcinoski

6) Michael Lee Firkins

7) ??????????????????????????

 

trebuie ghicit ultimu nume...ve ajut......nume a fost spus........matusa lui este romanaca ( asta nu stiu daca toata lume stie) ......... asteapta ca vine alinei pe pamant, si in timp acesta face curatenie ...hai ca este simplu.........

 

ca deobicei aveti 48 de ore incepend de acum....primu care respunde corect castiga 1 loc in 1 rand la ziua chitarelor 3 ..pe data de 18 septembrie....rock and roll Corrado

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Stire de la ultima ora.....din causa probleme personale Vinnie Moore nu mai poate fii prezent....dar deja a fost inlcouit cu un alt mare nume al chitarism mondiale..... deci sunt 2 numi de ghicit, si ambele numi au fost spusi de multe ore...Vinnie a dat disponibilitatea lui pentru ZC4 deci ocasia sa o vedem nu este departe

Link to comment
Share on other sites

Stire de la ultima ora.....din causa probleme personale Vinnie Moore nu mai poate fii prezent....dar deja a fost inlcouit cu un alt mare nume al chitarism mondiale..... deci sunt 2 numi de ghicit, si ambele numi au fost spusi de multe ore...Vinnie a dat disponibilitatea lui pentru ZC4 deci ocasia sa o vedem nu este departe

 

TMAC?

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Din aceasta clipa incep rezervarile....e foarte simplu ce aveti de facut.....trebuie doar sa trimiteti un email la corrado@ziuachitarelor.com cu subject ziua chitarelor 3.....si email-ul trebuie sa contina: nume, prenume, email si numar de telefon pentru fiecare persoana care doreste sa participe (pentru grupuri trimiteti un singur email care sa contina informatiile de mai sus, pentru fiecare persona in parte).......daca in timp de 7 zile nu ati primit nici un fel de confirmare din partea mea, va rog sa retrimiteti solicitarea voastra .

 

Rock and Roll Corrado

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
Din aceasta clipa incep rezervarile....e foarte simplu ce aveti de facut.....trebuie doar sa trimiteti un email la corrado@ziuachitarelor.com cu subject ziua chitarelor 3.....si email-ul trebuie sa contina: nume, prenume, email si numar de telefon pentru fiecare persoana care doreste sa participe (pentru grupuri trimiteti un singur email care sa contina informatiile de mai sus, pentru fiecare persona in parte).......daca in timp de 7 zile nu ati primit nici un fel de confirmare din partea mea, va rog sa retrimiteti solicitarea voastra .

 

Rock and Roll Corrado

 

uitasem si oras :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
M-am inscris, abia astept.

 

 

 

peste 200 de locuri sau deja dat in doar 6 ore you rock guys!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
T.J. Helmerich

 

 

You Rock!!!!!!!!

 

TJ Helmerich este confirmat, asa ca o sa avem the King and the Queen of tapping impreuna pentru prima data in lumea!!!!!!!!!!

 

TJ Helmerich & Jennifer Batten Impreuna wow!!!!!!

 

Me excit singur cum sa nu stiam :) dar ca si voi astpet cu nerapbdarea 18 Septembrie!!!!!!

 

daca mai exista in lumea cineva care nu stie cine este TJ Helmerich aici cateva video

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

 

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

 

Deci pana acum avem :

 

1) Stu Hamm

2) Jennifer Batten

3) Michael Lee Firkins

4) Andreas Oberg

5) Damjan Pejcinoski

6) TJ Helmerich

7) ?????????????????

 

cine reuseste sa ghiceste ultimu nume are un loc in rad 1 la ziua chitarelor 3 pe data de 18 septembrie 2010 - ( aniversariu de 40 de ani de moarte lui Hendrix) ..........

 

Nu uitati sa trimite un email pentru rezervare unu sau mai multi locuri....corrado@ziuachitarelor.com

 

6 ore de master class + Guitar contest + 3 ore de concert 100% gratuit!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.