www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand B.c. Rich + Procesor


Guest Bogu_T
 Share

Recommended Posts

Guest Bogu_T

ce vechime are chitara,daca nu ti-e cu suparare?

 

 

Chitara am cumparat-o de noua in iunie 2004. Fac precizarea ca chitara are o zgarietura pe spate, dar nu este vizibila

 

 

Pentru mai multe relatii ma poti contacta pe bogdantataru2002@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogu_T

Pretul scade la 10.5 mil !!! Chitara chiar merita incercata ca sa va face-ti o parere.

 

 

Pentru cei interesati fac o oferta 13 mil chitara cu procesor. Procesorul este nou !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogu_T

despre ce serie de BC Rich este vorba?Platinum ? Platinum Pro ?

 

 

 

Modelul de chitara e B.C.Rich Bronze si are aceleasi specificatii ca si Platinium

Link to comment
Share on other sites

Stiu si eu chitara asta.

Vreau sa zic ca merita.

Daca omul s-a hotarat sa scada in asa hal pretul e pt ca are nevoie de bani.Chitara isi merita pretul asta cu prisos.

E model BronZe series. din 2004 cred. Nu are nimic in comun cu chitarele BRONCE sau BRONZE by B.C.Rich. Observati ca aici scrie mare logo-ul B.C.Rich si jos bronze series si nu invers, cu scrie pe noua serie bronze care, dupa parerea mea nu se compara cu chitara asta, care daca ar fi facuta anul acesta, s-ar numi platinium (vezi specificatii platinium)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogu_T

Chitara e super chitara...si asa e nesimtire ca discuta gashca la pretul asta de doi lei.... uite ce se intampla cand faci donatii.

Bog. nu mai lasa la pret ca deja e un pretz jenant de mic.

 

 

 

Da Ady ai dreptate, oricum ma gandeam si eu ca deja e mult prea putin fata de cat am dat eu pe ea. Si cred ca nu o mai dau la pretul asta ... asta e, a fost oferta :), !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogu_T

Sal, cat vrei sa ceri pe ea acum? ca ma intereseaza chitara, chiar misto!

 

 

 

Pretul este de 10 mil :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.