www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme Tehnice...


Guest Warpy_Pagan
 Share

Recommended Posts

Guest Warpy_Pagan

Scuze daca nu isi are locul aici topicul asta, vreau doar sa ma ajutati si p mine putin... e vorba de bassul ANUS al lui Termi(pt cei din ploiesti) care s-ar putea sa-l cumpar io. am inteles ca are probleme de genul ca se aude ffffff incet. si acum va intreb... care pot fi cauzele? dozele, butonul de volum, jackul, distanta dintre doze si corzi? cat ar costa niste doze acceptabile de bass cu 4 corzi?

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

1. Toate lucrurile enuntate de tine pot fi valide.

 

2. Depinde de doze, dar in general pe la 100$ cu +/-

 

3. Eu n-as cumpara un bass care se numeste ANUS..

Link to comment
Share on other sites

Guest Warpy_Pagan

da stiu ca suna amuzant Anus... si io am facut destule glume de genul "ce faci ba te duci acasa sa dai cu degetul in anus?""iti acordezi anusul""iti cureti anusul" si lista poate continua... unde as putea sa gasesc niste scheme de electronica sau cva cum sa repar niste dore? adik in caz ca or fi firele alea lipite prost sau deloc, sa stiu ce am de lipit...

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

nu e o filozofie, dar difera de la tip de doza la tip de doza. Daca ai cerut scheme inseamna ca ai o idee si le vei dibui imediat ce ti se pune bassul in fata.

Link to comment
Share on other sites

Guest Warpy_Pagan

nu e o filozofie, dar difera de la tip de doza la tip de doza. Daca ai cerut scheme inseamna ca ai o idee si le vei dibui imediat ce ti se pune bassul in fata.

hohoho nu stii kt de mult te inseli... nici nu stiu in ce parte se desurubeaza un bec... dar tatal meu e un fel de dexter... omu ala e nebun complet... zicea k imi face el amplif si statie si pedala de distors, dar a trebuit sa dea de mancare la gaini si a uitat... moromete nr2

P.S.ms malex

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.