• Announcements

• Cosu

Noul RGC.ro   21/04/17

RGC.ro ruleaza acum cea mai noua versiune a Invision Power Board. Versiunea anterioara a Invision Power Board nu mai primeste actualizari de scuritate, acesta fiind motivul principal pentru care am facut upgrade-ul. Functionalitatile cu care sunteti obisnuit ( chatul, sistemul de feedback/rating pentru tranzactii) sunt in continuare functionale dar e posibil ca modul prin care pot fi accesate sa fie usor diferit.   O parte din datele stocate in baza de date trebuie reprocesate si este posbil ca unele informatii sa nu fie imediat disponibile (ratinguri, mesaje private, semnaturi). Reprocesarea va dura aproximativ o zi.   Va rugam sa ne semnalati daca intampinati probleme in a utiliza siteul aici: Cateva modificari/noutati La adaugarea de feedback pentru o tranzactie este necesar sa mentionati un topic. Topicul introduce tastand in casuta aferenta titlul si apo selectand topicul respectiv. In postari se poate folosi caracterul @ urmat de numele unui utilizator pentru a atrage atentia utilizatorului respectiv. In functie de setari, utilizatorul va primi o notificare sau un email. Functia Activity Stream (https://forums.rgc.ro/discover/?do=create) permite crearea de cautari personalizate (topicuri create, postari recente etc).   Va multumim pentru intelegere!   RGC.ro  
Dam

Metoda De Chitara

5 posts in this topic

Salutari!

Ma intereseaza o metoda de chitara foarte buna care sa includa ca toata teoria muzica pt chitara .Poate ca nici nu exista ce vreau eu dar macar o sugestie imi puteti da va rog ? :)

Edited by Dam

cauta cartea lui A. Rosulescu: Introducere in Studiul chitarei electrice... sau ceva de genu

da. ti-o recomand.

este foarte bine facuta. si usor de inteles.

Da ! Subscriu ºi eu la cartea lui A. Roºulescu. Are ºi o grafica excepționalã. Vine ºi cu un CD .

Îți recomand sa îți mai iei ºi un caiet de muzicã , costã o nimica toatã, ºi-ți faci notițe pe parcurs .

Eu am început cu tab-uri de pe net,cu Youtube, dar nu merge chiar aºa... Te plafonezi repede, sau devii "Papagalul CopyPaste"

Sau, daca ai imprimanta acasã, ia d-aici...

Sã fii sãnãtos !

post-10823-1276838667_thumb.png

post-10823-1276838689_thumb.jpg